in

«У вас там бандерівці захопили владу!» — Павло Зібров розповів, як російські родичі пропонували прихисток на початку війни

Народний артист України Павло Зібров розповів, за рахунок чого живе з родиною під час повномасштабної війни.

В інтерв’ю Олесі Бацман Зібров поділився, що вони живуть «непогано». Попри те, що співак дає лише благодійній концерти, а його театр пісні наразі не працює, за словами виконавця, у них з родиною є певний статок, який вони зібрали до повномасштабної війни.

Також Павло Миколайович зізнався, що його виручило те, що під час війни Михайло Поплавський запросив його очолити кафедру естрадного мистецтва у Київському національному університеті культури і мистецтв:

«Є якісь статки, які слава богу, були. Я ще викладаю. Пішов з 1 вересня до Михайла Михайловича Поплавського. Він мене попросив, каже: «Пашо, очоль кафедру естрадного мистецтва співу». Я прийняв його пропозицію. І я щасливий. Я спочатку думав, ні, я не хочу. Я 15 років викладав, потім у мене 7 років була перерва. Це така відповідальність. Поплавський каже, дай Марину (дружина Зіброва — прим.ред.): «Марина, це буде тобі на комуналку. Це буде зарплата на комуналку». І ви знаєте, виручає», — зізнався Зібров.

Окрім того, пригадав артист, як на початку повномасштабної війни його родичі з росії пропонували прихисток йому та його родині:

«У мене родичі у Воронезькій, Курській, Липецькій областях за татовою лінією, у нас родичі й у Севастополі живуть. Там за декілька днів дзвонили, говорили, якщо у вас така тяжка обстановка, ми готові вас прийняти, приїжджайте. Бо у вас там небезпека, у вас там бандерівці захопили владу, фашисти, давайте до нас, ми все ж таки рідня. Зрозуміло, ми їх послали. Після цього ми не спілкувалися. Якщо до них дійде, що накоїв путін, їхня влада та їхній народ, тоді розмовлятимемо. Поки що це бетонна стіна», — прокоментував Павло Миколайович.

Зазначимо, що окрім благодійних концертів Павло Зібров також виступає й перед пораненими бійцями у шпиталях. Так, у січні артист приїхав підтримати поранених українських захисників у одному з госпіталів і заспівав для них.

!Іноді гроші дарував!» — Дмитро Гордон відверто зізнався, скільки витрачає коштів на всю родину за кордоном

Христина Соловій постала в образі Мавки в новому кліпі на саундтрек до мультфільму» Лісова пісня»