in ,

Які вони — зіркові обручки: Катерина Осадча та Юрій Горбунов продемонстрували сімейний оберіг кохання

Українські знаменитості – це справжні взірці моди та стилю. Наші зірки люблять гарно вбратися й доповнити свій образ незвичайними деталями. Це можуть бути будь-які аксесуари: каблучки, ланцюжки, сережки, шляпки, браслети, сумочки, хустинки та багато всього іншого. Та є один незмінний аксесуар, який стосується всіх одружених, – це обручка. Популярна зіркова пара Юрій Горбунов та Катя Осадча теж вирішили похизуватися свої символом кохання та вірності, любові та щирості одне з одним.

Катя та Юра мають по одному шлюбу за плечима. Катерину Осадчу Юрій зустрів на роботі, спочатку колеги не дуже спілкувалися між собою, адже вони рідко потрапляли на спільні проєкти. Але згодом почали вести разом “Голос діти”.

І після кожної зйомки Юрій відвозив Катю додому. Так, за розмовами та спільними емоціями на роботі, почав розвиватися роман. Тож, Юра вирішив, що він не може більше жити без Осадчої, до того ж його почуття були взаємні. Оскільки і Катя, і Юра вже мали досвід шлюбу, то побудувати нові стосунки не було для них проблемою. Проте, багато років колеги не афішували свій роман. І тільки тоді, коли Катерина завагітніла, пара нарешті зізналась, що між ними справжнє, сильне кохання.

Зараз же ми спостерігаємо щасливу родину, яка виховує вже 2-х дітей. Вони разом 7 років. І цей шлюб є прикладом для багатьох українських родин, оскільки таке взаєморозуміння у парі віднайти досить складно, особливо, коли обидва партнери є публічними людьми.

Буквально недавно зіркове подружжя вирішило похвалитися своїми символами кохання – обручками.

Катерина Осадча опублікувала на власній сторінці в Інстаграмі сторіс, де видно дві руки – її та його. На них – обручки, які так і характеризують силу почуттів телеведучих.

Виявляється він приховував дорослого сина: Анатолій Анатоліч показав ще одного члена сім’ї

У Влада Ями, який перечікує війну в США, з’явилась нова любов і це не його дружина