in ,

«Все відкладається, на жаль» — Павло Зібров розповів, чому його 26-річна донька відмінила весілля

Відомий український співак Павло Зібров пояснив, чому його 26-річна донька досі не вийшла заміж за свого нареченого, як планувала раніше.

Зокрема, Діана зі своїм обранцем, бізнесменом Андрієм Іщенком, планують весілля вже давно. Утім, постійно доводиться переносити дату: то коронавірус став на заваді, то Росія, яка напала на Україну.

Павло Зібров говорить, що можна було б укласти шлюб без зайвих урочистостей, утім, Діана хоче, аби її весілля було справжнім святом.

«Все відкладається, на жаль. Так, можна піти розписатися, зібрати 5-10 чоловік, але, мені здається, кожна дівчинка мріє про те, щоб одягнути білу сукню, білий вельон, щоб були друзі, подружки були, було свято, щоб був відповідний настрій. У тебе весілля – значить, все довкола має радіти», — розповів Зібров у програмі ЖВЛ.

Музикант наголосив, що весілля обов’язково відбудеться, а його організацією займається сама Діана. Зібров додав, що на свято запросять вже не так багато гостей, як планувалося раніше, адже родина артиста з багатьма знайомими розірвала зв’язок.

«Залишилися друзі ті, які справді друзі, з якими тепло, з якими можна віддати і отримати інформацію якусь душевну. Бережіть друзів, з якими можна поплакати і посміятися», — додав артист.

Нагадаємо, донька Павла Зіброва вже тривалий час зустрічається з бізнесменом Андрієм Іщенком. Після трьох років стосунків коханий освідчився Діані. Але тоді вона йому відмовила, адже боялася сім’ї. Та згодом парочка почала планувати весілля, яке мало відбутися 2022 року.

«Від перших секунд лише сльози!» — бронзова призерка Олімпійських ігор розчулила українців танцем на тлі руйнувань від російських обстрілів

Звабливо рухається та вигинається: Ксенія Мішина продемонструвала рельєфне тіло у зухвалій білизні