in ,

«І дитина вже вища за маму» — Віра Брежнєва показала як привітала доньку з 22-річчям

Співачка Віра Брежнєва після тривалої розлуки зустрілася зі своєю донькою Сонею, яка живе у Лос-Анджелесі.

Зіркова матуся спеціально прилетіла до Америки, аби привітати дочку з 22-річчям. У сторіз в Instagram Брежнєва поділилася рідкісними кадрами поруч з дорослою Сонею.

Співачка разом з донькою спочатку вирушили до одного з місцевих закладів на сніданок, що вже стало традицією в їхній родині. Усміхнена Соня позувала у кадрі з коротким білявим волоссям.

У день народження доньки Брежнєва пригадала той самий день 22 роки назад. Виконавиця поділилася, що одразу перед пологами їй дуже закортіло з’їсти борщу.

«22 роки тому у моєму житті трапилося перше справжнє диво. Я народила доньку. Зачекайте, перемотування назад. Я прокинулася, дико захотіла борщу на сніданок, але раптом відійшли води. І далі вже 22 роки, як у тумані», — жартома розповіла Віра.

Також співачка поділилася милим фото, на якому обіймала Соню. Варто зазначити, що дівчина дуже схожа на свою зіркову маму, щоправда, трошки вища.

Нагадаємо, Соня народилася у стосунках Віри Брежнєвої з Віталієм Войченком. Декілька років пара жила у незареєстрованому шлюбі. У другому шлюбі з бізнесменом Михайлом Кіперманом співачка змінила своє прізвище та доньки на прізвище чоловіка.

Переможець «Фабрика зірок — 3» Стас Шурінс: як склалася доля латвійського співака, який закрутив роман з MamaRika

Відійшов у вічність актор та заслужений діяч мистецтв України Євген Бубер