in

«Це дуже мило!» — українська захисниця показала зворушливе фото свого чоловіка-військового з крихітною донечкою

Українська захисниця з позивним «Жанна Д’Арк» Євгенія Емеральд днями народила доньку. Тепер вона показала зворушливе фото свого чоловіка-військового з крихітною донечкою.

Вже незабаром коханий захисниці повертатиметься на фронт. Євген отримав 12-денну відпустку, щоб бути поруч з дружиною під час пологів.

В соцмережі Євгенія Емаральд опублікувала фото своєї новонародженої донечки. На знімку дівчинка солодко спала, а поруч з неї був її татко – військовий Євген Стипанюк.

«Це дуже мило… Так не хочу, щоб чоловік їхав… Заради таких круасанчиків варто жити навіть у такий непростий час,» – написала захисниця.

 

Зазначимо, що незабаром коханий Євгенії повертатиметься на фронт, адже його відпустили лише на кілька днів. Емеральд зазначила, що хоче, щоб чоловік був поруч з нею якомога довше.

Раніше чоловік Емеральд показував неймовірне фото з маленькою донькою. На чорно-білій світлині тато-військовий цілував ніжки своїй малечі.

Нагадаємо, Євгенія Емеральд вдруге стала мамою 14 квітня. На пологах поруч з нею був чоловік-військовий Євген, якого відпустили з фронту. Як зізнавалась захисниця, коли коханий був поруч, їй народжувати було легко.

Подружжя вже мріє знову стати батьками, але вже хлопчика. До речі, ім’я новонародженої дівчинки пара поки не поспішає розсекречувати, лише натякає, що воно дуже символічне.

«З мінусів – зникли друзі» — шоумен Володимир Остапчук зізнався, чому припинив «підбухувати»

«Все сумно і фатально: залишився місяць» — онколог зірки серіалу «Моя прекрасна няня» Анастасії Заворотнюк дав страшний заключний вирок