in ,

Продавець із супермаркету відлупцювала «Винника» ковбасою та змусила співати співака прямо в магазині

Гумористи «Вечірнього Кварталу» дали новий концерт та присвятили один з номерів співаку Олегу Виннику. На тлі того, що артист «зник» та не виходить на зв’язок зі своїми фанатами, у мережі з’являється чимало чуток.

Актори вирішили розіграти вигадану ситуацію, під час якої Винника помітили в німецькому супермаркеті його ж «вовчиці» — так називають фанаток артиста. Як виявилося, жінки могли б не зрадіти, адже ображаються на артиста.

Так, «Винник», якого зіграв Степан Казанін, прийшов до магазину за продуктами. Там його побачила продавець, її зіграла Тетяна Песик. Вона спочатку дуже здивувалася, а потім видала «Виннику» усі свої претензії.

«Подивися на нього, ховається! А тепер мені усе зрозуміло. А я думаю, коли сюди приїхала, чого ж пенсіонерки в Німеччині такі з посмішками, з зачісками. Думала, в них пенсія велика. А виявляється, то Винник в Німеччині!» — кричала Песик.

«Винник» намагався виправдатися та навіть пригадав співака Потапа, який також виїжджав з України. Реперу «дісталося» й за його скандальну пісню «Волонтер».

«А ти Потапа не чіпай. Може він по-чесному туди поїхав, за довідкою. Людина в своєму розумі таку б пісню про волонтера не написала б», — пожартувала Песик, яка ще й відлупцювала «Винника» ковбасою.

Також на сцені з’явилася ще одна «вовчиця». Жінка, яка прийшла до магазину на шопінг, впізнала Винника та дуже здивувалася. Як виявилося, у цієї «фанатки» був квиток на концерт артиста. Цей виступ так і не відбувся, а тому «співака» змусили співати прямо у супермаркеті.

«Це Женька з «Сватів»?» — актриса Анна Кошмал в крихітному топі вразила шанувальників спокусливими знімками

«Доведеться повірити» — російський актор розсекретив справжню поведінку Максима Галкіна під час виступу