in ,

«Доведеться повірити» — російський актор розсекретив справжню поведінку Максима Галкіна під час виступу

Відомий гуморист Максим Галкін, який засудив путінський режим, активно гастролює і виступає в різних країнах. Іноді в мережі з’являються відео з його концертів, проте вони зустрічаються досить рідко.

Виявилося, на це є причина. Російський актор Жан-Мішель Щербак, який вже давно не живе на території країни-агресорки і засуджує повномасштабну війну в Україні, сходив на концерт Галкіна і розповів про його поведінку під час виступів.

«На вступі Максим попросив нас відкласти телефони, оскільки, виявляється, для зйомки виступу глядачам була потрібна попередня ліцензія. Так що відео не буде і вам просто доведеться мені повірити», — написав Щербак в Instagram.

За словами актора, Галкін зумів би розсмішити навіть «зомбованих» росіян. Гуморист під час свого концерту, який він давав у Берліні, жартував про свої виступи в Кремлі та стосунки з владою РФ. Також Щербак розповів, що чоловік Пугачової згадував свої поїздки в Україну і розповідав особисті історії, ділився роздумами.

«Для кожної країни він створює унікальну програму. Наприклад, вчора в Берліні він дивувався довгим словами в німецькій мові і навіть придумав свої. Ми мовчали на тлі ревучого залу, тому що багатьох з цих слів ми ще не знаємо. А коли він співав Шаляпіна, мої очі натурально наповнилися сльозами. Це було прекрасно», — додав актор.

Продавець із супермаркету відлупцювала «Винника» ковбасою та змусила співати співака прямо в магазині

«Мішки під очима» — «квартальна» дружина Зеленського Олена Кравець показалась без макіяжу та зачіски