in

«Чи взагалі вона справжня?» — дружина Віктора Павліка на тлі гучного скандалу заявила «нові» факти про отримання спецперепустки

На тлі гучного скандалу зі спецперепусткою дружина співака Віктора Павліка та його концертна директорка Катерина Реп’яхова висловилася про вилучення документа в чоловіка.

Блогерка відповіла на коментарі своїх підписників у Instagram та розповіла, що співаку вже давно дали перепуску, а те, що усі розцінили її як подарунок для неї — хибна думка. Також, за словами Катерини, зараз поліція вилучила документ для перевірки на справжність.

«У тому і проблема, що всі думають так, як думаєте ви, адже 3MI так це подали. А ви послухайте відео і що я в ньому кажу, там мови про подарунок у вигляді перепустки не йшло. Ця перепустка чоловіка, яку він має дуже давно. І її забрали задля перевірки справжності, патрульні поліції не повноважні сходу виявити як, ким, навіщо була видана перепустка і чи взагалі вона справжня», — заявила блогерка.

Нагадаємо, що скандал навколо родини Віктора Павліка розгорівся після того, як його дружина поділилася відео у соцмережах на одному зі стратегічних об’єктів столиці. Блогерка показала, як співак катає її Південним мостом, який під час війни зачинений для цивільного населення, і заявила, що це «задоволення не для всіх». Також на відео Павлік похизувався спецперепусткою на камеру та заявив, що це його подарунок коханій.

«Молодець, Захур! Для багатьох приклад!» — Камалія показала неочікуваний сюрприз від пакистанського мільярдера в Каннах

З квіткою в губах: Тіна Кароль зачарувала ніжною фотосесією з легким макіяжем