in

«Знаємося на сучасному!» — ведуча Даша Малахова прокоментувала розлучення Камалії з Мохаммадом Захуром

Українська ведуча та акторка Даша Малахова прокоментувала візит співачки Камалії та її чоловіка-мільярдера Мохаммада Захура на Каннський кінофестиваль.

Виконавиця поділилася кадром з червоного хідника, на якому позувала разом з чоловіком у парних патріотичних образах, а також заявила, що вони приїхали представляти Україну.

Малахова у свою чергу поіронізувала зі слів Камалії та висловилася щодо їхнього виходу в Каннах на своїй сторінці в Facebook.

«Нарешті ми врятовані і наші стильні та розумні колеги із сфери кіно приїхали на фестиваль, щоб достойно представити країну, показати літак і нагадати всім про відому сцену з «Титаніку». Я впевнена, що вони дали всім зрозуміти, що ми знаємося на сучасному кіно та і мистецтві взагалі. Навіть якщо в цей світ потрапить метеорит, деякі речі — незмінні. Метелик топ. І я це люблю. От люблю я цю няшну дурню. Іду спати з посмішкою. Може і Боллівуд побудуємо…», — написала ведуча.

Також Даша відповіла на один із коментарів під публікацією, в якому користувачі написали про те, що Камалія та Захур нещодавно оголосили про розлучення. З цього Малахова також вирішила пожартувати.

«Знаєш, коли така ситуація і треба їхати в Канни, рятувати країну, то і можна зіграти любов, бо життя то кіно, і заради України можна ще і не таке відчебучити», — написала ведуча.

Зазначимо, що Камалія та Захур тим часом все більше натякають на своє примирення. Так, на дні народженні співачки у Каннах мільярдер влаштував їй розкішний сюрприз та назвав «коханою жінкою»,

«Свого нічого не залишилося» — 19-річна донька путініста Олега Газманова «зіпсувала» своє лице пластичними операціями

Американський рок-музикант і вокаліст гурту Metallica відвідав українських поранених захисників у лікарні