in

Палка прихильниця Путіна «прозріла»: блогерка Ельвіна Боровкова раптово розкритикувала країну-терористку

Російська блогерка Ельвіна Боровкова, яка відома своїми «патріотичними» висловлюваннями і відкритою підтримкою путінської агресії, раптово «прозріла». Журналісти проекту «В тренді» розповіли, як змінилася риторика дівчини.

Все змінила відпустка Ельвіни в ОАЕ. Після подорожі за кордон вона заговорила про те, що в РФ все погано.

«Як риторика каналу змінилася, просто жах. Я кожному з вас бажаю побувати хоча б раз в Арабських Еміратах побувати. Буквально недавно, якщо що, там була пустеля і жахливо солоне море. А зараз — найкраща в світі країна. Дивно, так? Як так, незрозуміло просто! З піску і води! Ну нафта у них там, в Саудівській Аравії, є. Не найкраща в світі нафта. У нас в РФ, одна з найбільш ресурсних країн, яка живе у сто разів гірше, ніж люди в Арабських Еміратах», — скаржиться Ельвіна.

Як зазначили журналісти, блогерка зрозуміла, хто є головним ворогом у Росії. Вона обурена тим, що влада країни-агресорки нічого не змінює і лише просить «трохи почекати».

«У нас було півтора року, щоб відмовитися від імпорту і більш-менш налагодити власне виробництво. Хоч один завод запрацював? У мене в Ярославлі як все стояло, так і стоїть! На що мені ще чекати? Моє життя проходить, моє життя протікає. Н що мені ще чекати? Я не хочу більше чекати!» — гнівно зазначає Ельвіна.

За словами журналістів, блогерка почала «видавати базу». Тепер вона перетворюється з фанатки Путіна на опозиціонерку.

Російська TikTok-блогерка Ельвіна Боровкова підтримує путінський режим. Вона ображає українців і прославляє окупантів. У своїх соцмережах Ельвіна нерідко ділиться нецензурними висловлюваннями про те, чому, на її думку, РФ є «гарною» країною.

У лютому цього року фанатка Путіна поплатилася за свою позицію. Вона живе в Ярославлі, де знайшлися незадоволені контентом Ельвіни. Блогершу, яка живе зі своєю родиною в орендованій квартирі, вирішили вигнати. Крім цього, з нею відмовляються співпрацювати ріелтора, а перехожі вигукують у бік Ельвіни образи.

Перетворилась на здобне тістечко: зрадницю Ані Лорак висміяли за «м’ясисті» і «міцні» стегна

Переможниця «Євробачення-2023», Лорін, відмовилась підписати український синьо-жовтий прапор