in

Терези зможуть заскочити в останній вагон, а Діви можуть втратити довіру своєї другої половинки

У суботу, 3 червня, Терези зможуть заскочити в останній вагон, доля вирішила дати останній шанс. А Діви можуть втратити довіру своєї другої половинки. Що карти Таро обіцяють іншим знакам Зодіаку в цей день — читайте в гороскопі нижче.

Овен

Цього дня Овнам варто сконцентруватися на своїх планах і мріях. Промовляйте в слух всі ідеї, записуйте мудрі думки. Ви будете максимально продуктивними і зможете багато чого досягти.

Телець

Тельці зможуть втекти від проблем, на вас чекає прогулянка за містом. Якщо ж ви вирішили залишитися вдома, відверніться від роботи і займіться чимось цікавим. А ввечері запросіть в гості друзів, вам не завадить хороша компанія.

Близнюки

3 червня Близнюки отримають цінну пораду, але не факт, що вони будуть його чекати. Все одно прислухайтеся і не ігноруйте слова розумної людини. Часом навіть самі нав’язливі порадники вказують на правильний шлях.

Рак

Карти Таро радять Ракам постаратися не нервувати. Не намагайтеся впливати на людей і когось під себе «підлаштовувати». Прийміть усіх такими, якими вони є. Деяких людей вже не виправити.

Лев

У суботу Левам варто проявити максимальну обережність. Одне неправильне слово може зруйнувати весь хиткий світ, який ви так довго намагалися створити. Не кажіть того, про що можете пошкодувати.

Діва

Діви зіткнуться з труднощами в особистому житті. Можливо, ваш шлюб або відносини дадуть тріщину, і це трапиться з вашої вини. Якщо ви бачите свої помилки, постарайтеся все виправити до з’ясування відносин.

Терези

Доля дає Терезам останній шанс, ви можете нарешті втілити в життя свої сміливі плани. Однак для цього доведеться ризикнути. Дійте сміливо і впевнено, не дозволяйте оточуючим вас переконувати.

Скорпіон

Карти Таро обіцяють Скорпіонам романтичну зустріч. Ви можете побачити людину, яка в минулому для вас дуже багато значила. Обережніше, колишні почуття можуть спалахнути з новою силою.

Стрілець

На Стрільців чекають пригоди, вони можуть взяти вихідний і отримати нові враження. У цей день ви зрозумієте, за що любите це життя. Збережіть всі яскраві моменти в пам’яті.

Козоріг

Козероги можуть «озолотитися», їм посміхнеться удача. Ви заробите багато грошей або ж отримаєте несподіваний подарунок. Частину коштів краще розділити з тими, хто в них дуже гостро потребує.

Водолій

Карти Таро радять Водоліям набратися сміливості. Вам потрібно серйозно поговорити з людиною, яка замишляє проти вас щось погане. Будьте твердими і не вірте виправданням.

Риби

Цей день принесе Рибам радість. Вони зуміють насолодитися часом з близькими людьми і не будуть перейматися через дрібниці. Не займайтеся тим, чим не хочете, робіть те, що вам до душі.

Через 111 років: серед уламків «Титаніка» знайшли втрачене намисто — відео

Російський суд відмовився знімати з Галкіна статус «іноагента»