in

Таро прогноз на тиждень з 8 по 14 травня 2023 року

Зараз чудовий час для того, щоб скоригувати цілі, визначитися з пріоритетами та легко завершити необхідні справи. Експерти рекомендують уважно вивчити розклади для свого знака Зодіаку, щоб отримати цінні підказки та не проґавити нових можливостей. Головне — пам’ятати про відповідальність та про те, що приймати рішення потрібно самостійно. Це допоможе не гнатися за чужою мрією, а будувати власне щастя та насолоджуватися щодня.

Овни

Початок тижня, судячи з карти «Імператриця», буде оптимістичним. Овни можуть спокійно займатися справами, не переймаючись кінцевим результатом. Головне — не квапити події та прислухатися до передчуттів. Вони не підведуть і допоможуть обминути можливі пастки долі.

За картою «Місяць» Овнам важливо не розгубитися і не піти на поводі руйнівних емоцій. Аркан говорить про таємниці, які відкриються несподівано, а отже, доведеться дізнатися про щось важливе. Розпорядитися інформацією можна на власний розсуд, проте вірити потрібно лише собі і не піддаватися на провокації.

За картою «Самітник» Овни зможуть усамітнитися, щоб ще раз «переварити» інформацію, розставити пріоритети та відмовитися від тих справ, які вже нічого не змінять. Також Аркан вказує на необхідність досягти внутрішньої гармонії, щоб діяти не на емоціях, а згідно з доказами розуму.

Тельці

Карта «Зірка» символізує вище заступництво, а отже, Тельцям можна не сумніватися, що все йде як треба. Аркан вказує на можливість спокійно завершити справи, виконати одне із заповітних бажань, а також залучити до життя приємні зміни. Головне — вірити у свої сили та не зупинятися на досягнутому.

За картою «Верховна жриця» на Тельців чекає копітка робота та терпіння, які винагородяться сторицею. Порада Аркана — не поспішати та уважно стежити за тим, що відбувається в житті. Щасливі знаки долі не дадуть помилитися і звернути зі шляху, що веде до щастя та успіху.

Карта «Ієрофант» свідчить що Тельці можуть розраховувати на допомогу збоку. Аркан символізує вміння правильно розставляти пріоритети, підкорятися правилам та переймати досвід мудрих наставників. Порада карти — братися за першорядну роботу. Багатозадачність наприкінці тижня може призвести до прикрих промахів та помилок.

Близнята

На початку тижня Близнятам не завадить обережність. Аркан «Диявол» попереджає про проблеми, які можуть виникнути через нестриманість чи агресію. За цією картою не можна залежати від чужої думки і йти на поводі сторонніх порад, а також гостро реагувати на наклепи чи образи. Уміння стримуватися і оминати конфлікти стороною вбережуть від помилок.

Карта «Колісниця» служить чудовим нагадуванням про те, що часом не можна зволікати. Близнята зможуть зробити останній ривок до мети, здобути свободу від складних проєктів та отримати заслужену нагороду. Також карта обіцяє приємні зміни тим представникам сузір’я, які не мають сумнівів у своїх силах, але при цьому не забувають про відповідальність.

Завершує тиждень карта «Імператриця», за якою Близнята відчують вітер змін. Події розвиватимуться неспішно, тому представникам сузір’я не можна допускати поспіху та метушні. У гонитві за двома зайцями не буде нічого позитивного, тому спрямувати енергію потрібно в русло вирішення першочергових завдань і дотримуватися черговості.

Раки

Початок тижня, судячи з карти «Закохані», буде відповідальним та важливим. Порада карти — приймати усвідомлені рішення, які допоможуть змінити життя на краще. Не виключено, що Ракам доведеться на якийсь час відмовитися від чогось, щоб досягти більшого і сторицею заповнити тимчасові позбавлення.

Аркан «Дурень» говорить про волю випадку, завдяки якому Раки можуть зірвати куш. Незважаючи на оптимістичність прогнозу, не можна недбало ставитися до того, що відбувається, і забувати про свої обов’язки. Удача чекає на тих, хто не ризикує даремно і усвідомлює не тільки дії, а й слова.

За картою «Диявол» Ракам не можна піддаватися бажанню обманути долю. Оманливі ілюзії руйнуються одразу, залишаючи представників Знаку ні з чим. Порада Аркана — бути напоготові і прислухатися до передчуттів. Вони допоможуть прийняти вірні рішення і не зайти в глухий кут через миттєві забаганки.

Леви

Карта «Верховна жриця» відкриває тиждень, закликаючи Левів не поспішати з діями. За цим Арканом на першу роль вийдуть передчуття, завдяки яким буде простіше передбачати події і вправно уникати можливих неприємностей. Аркан символізує успіх, але досягнення цілей знадобиться як старанність, так й уміння вичікувати.

«Помірність» у розкладі — ще одна карта, яка закликає Левів не поспішати та зважувати кожен крок. Вміння бути обережними і не відступати від правил збережуть не тільки час, а й сили, а також допоможуть обійти неприємності. Крім того, обережність буде символом успіхів та не дасть втратити репутацію.

Завершує тиждень карта «Самітник» за якою Леви зможуть видихнути та влаштувати собі вихідний. Порада Аркана — залишитися наодинці зі своїми думками, щоб визначитися з подальшими цілями, заповнити проблеми знання, а також відновити сили, необхідні для активної роботи.

Діви

На початку тижня Дівам посміхнеться успіх. Аркан «Ієрофант» говорить про нові можливості у діловому середовищі, завдяки яким вдасться покращити своє матеріальне становище та заручитися підтримкою впливових людей. Представникам сузір’я важливо пам’ятати про відповідальність, щоб зміцнити своє становище та покращити репутацію.

Аркан «Правосуддя» закликає залишатися чесними та неупередженими. За цією картою Дів чекає успіху, але забувати про колишні помилки не варто — вміння визнавати помилки і вчасно усувати недоліки дозволить швидко прийти до нових цілей і отримати гідну нагороду за свою працю.

Карта «Імператор» відкриває нові перспективи. За цим Арканом Діви зможуть зійти на п’єдестал успіху, проте втриматися на ньому буде непросто. Від представників сузір’я знадобляться вправність, відповідальність і вміння приймати правильні рішення. Крім того, карта закликає пам’ятати, що укладати серйозні угоди не можна без підготовки.

Терези

Тиждень починається з карти «Колесо фортуни», а значить, Терезів чекають грандіозні зміни. На початку тижня може здатися, що доля неприхильна, адже події розвиватимуться стрімко. Однак представникам сузір’я важливо пам’ятати про те, що все відбувається вчасно.

Аркан «Правосуддя» говорить про те, що потрібно навести лад у справах, думках та житті. Попередні помилки необхідно врахувати, провести роботу над помилками та визначитися з подальшими цілями. Порада Аркана — не поспішати та зважувати кожен крок, щоб залучити нові успіхи, а не стати жертвами власної необачності.

Завершується тиждень приємним арканом «Мир». Ця карта говорить про те, що Терези зможуть здобути перемогу не тільки над страхами, а й над мінливістю долі. Наприкінці тижня відбудуться довгоочікувані події, які наблизять до виконання мрії, визначать подальший шлях та допоможуть зорієнтуватися.

Скорпіони

Початок тижня, судячи з карти «Вежа», буде не райдужним. Скорпіонів чекають серйозні зміни, які важливо впустити в життя і не чинити опір неминучому. Аркан закликає не будувати ілюзій і подивитися правді у вічі, щоб звільнитися від нездійсненних надій і перестати будувати замки з піску.

Карта «Диявол» закликає Скорпіонів відмовитися від хибних надій та не потурати перепадам настрою. Аркан закликає бути уважними, щоб не упустити знаків долі і не піти шляхом, який призведе до проблем та втрати авторитету.

Аркан «Закохані» закликає Скорпіонів довіритись своїй інтуїції, щоб прийняти правильні рішення і не піти на поводу заздрісників чи маніпуляторів. За цією картою не можна недбало ставитись до того, що відбувається в житті, а тим більше намагатись обдурити долю.

Стрільці

Карта «Суд» говорить про завершення складного періоду, коли Стрільці зможуть поставити крапку у серйозних проєктах, а також завершити судові розгляди на свою користь. Порада карти — залишатися чесними і неупередженими, щоб ніхто не міг зганьбити репутацію або нашкодити через необдумані дії.

За картою «Місяць» Стрільці мають бути готові до того, що їхнє життя зміниться завдяки таємницям. Нові знання важливо використовувати з розумом, щоб не стати жертвами маніпуляторів і не зайти в глухий кут. Увага до інтуїції вбереже від багатьох проблем.

Завершує тиждень Аркан «Правосуддя», за яким Стрільцям важливо пам’ятати про правила. Аркан символізує успіх і процвітання у тому випадку, якщо представники сузір’я не порушуватимуть законів та зможуть провести роботу над здійсненими помилками.

Козероги

«Місяць» у розкладі — карта сумнівів і тривог, здатних завадити втіленню сміливих ідей. Порада карти — не боятися змін і сміливо йти до поставленої мети. Успіх не змусить себе чекати, якщо не сумніватися в собі і берегтися від впливу маніпуляторів, здатних завдати шкоди.

За картою «Верховна жриця» Козерогам не варто квапити події. За цим Арканом важливо почекати час, щоб відчинити двері до щастя і не проґавити своїх можливостей. Поспіх і недбале ставлення до роботи заважатимуть і можуть стати причиною безлічі неприємностей, виправити які швидко не вийде.

Аркан «Імператриця» символізує шлях, на якому немає проблем та перешкод. Все, що потрібно від Козерогів — це не квапити події і виконувати справи послідовно. Також карта вказує на можливість налагодження відносин, а значить, представники Знаку зможуть здобути щастя в особистому житті.

Водолії

На початку тижня, судячи з карти «Мир», Водолії зможуть здобути свободу від забобонів і обставин, що сковують. Аркан символізує досягнення поставлених завдань та виконання бажань і можливість налагодити стосунки як у діловому середовищі, так і в особистому житті.

Аркан «Повішений» говорить про те, що Водоліям важливо скоригувати поставлені завдання та відмовитися від застарілих ідей. Порада карти — не чіплятися за минуле і не слухати сторонніх порад, якщо вони йдуть у розріз з поставленими цілями.

Карта «Диявол» звертає увагу Водоліїв на настрій. Негативні емоції не допоможуть здобути щастя, а лише віддалять від перемоги. Наприкінці тижня важливо усвідомлювати кожен крок, щоб не оступитися і не віддати перемогу конкурентам.

Риби

«Самітник» у розкладі — карта, яка закликає Риб відмовитися від суєти та поспіху. За цією картою важливо розпочати тиждень із планування, щоб визначитися з цілями і спрямувати енергію в русло вирішення нагальних питань.

Аркан «Верховна жриця» закликає Риб довіряти своїй інтуїції, яка не підведе при прийнятті відповідальних рішень. Почати тиждень важливо неспішно, щоб вчасно включитися в роботу та залучити успіх у справах.

Аркан «Колісниця» говорить про те, що труднощі добігають до кінця. Представникам цього сузір’я належить зробити останній ривок, щоб досягти мети та отримати гідну нагороду за виконану роботу.

Лілія Ребрик вперше показала обличчя молодшої доньки та зізналася, хто став її хресними батьками

Гороскоп на 13 травня для всіх знаків зодіаку: день, коли необхідно відмовитись від важливих справ