in

«Ти приклад для мене» — телеведуча Катерина Осадча показала рідкісне фото з ріднім батьком

Українська телеведуча Катерина Осадча показала шанувальникам рідкісне фото зі своїм батьком Олександром Володимировичем. Чоловік відсвяткував день народження у вузькому родинному колі.

Осадча оприлюднила фото, на якому позувала разом зі своїми татом і мамою. Вона зворушливо приобняла батьків. Знімок зібрав безліч лайків і приємних коментарів.

Ведуча зазначила, що успадкувала від свого тата безліч рис, серед яких — загострене почуття справедливості і прагнення робити свою роботу добре.

«Весь мій внутрішній вогонь, жага справедливості, невміння байдикувати і не працювати. А ще любов до знань, любов до мандрів, любов до імпресіоністів, а ще захоплення будівництвом нового і ремонтами — ці все твої риси в мені. Єдине чого не навчилася у тебе — круто кататися на лижах», — написала зірка «Світського життя».

Катерина Осадча подякувала своєму батькові за довіру, і за те, як він її виховав.

«Я неймовірно вдячна за всю довіру в дитинстві, адже якби не дозвіл тата, я б не поїхала до повноліття працювати за кордон, а це також вплинуло на мій характер і подальшу долю. Дякую за все! Я бажаю тобі здоров’я! Сил в твоїй непростій роботі, особливо в цей складний час. Ти приклад для мене», — резюмувала дружина Юрія Горбунова.

Путіністка Бабкіна дорікнула Аллу Пугачову: «Зрадила своєму народові»

Романтично та мило: екс-чоловік Лорак показав пеший танець з нареченою у розкішній весільній сукні