in

На Херсонщині плавають тіла потопельників, а окупанти не дають рятувати людей — Зеленський

Російські окупанти підірвали Каховську ГЕС, що призвело до затоплення величезної території. Найскладніше евакуювати людей з окупованої території, адже окупанти можуть обстріляти рятувальні групи, щоб завдати якомога більшої шкоди. Через це вулицями буквально плавають трупи. Про це відкрито розповів президент України Володимир Зеленський в інтерв’ю виданню Bild.

Він акцентував на тому, що тортури, зґвалтування та подібні злочини є способом ведення війни РФ. При цьому поки рано говорити про наслідки, адже поки рівень води не зменшився, встановити все не вдасться.

Зеленський заявив, що після підриву дамби російські окупанти кинули мирних людей напризволяще, розуміючи, що вони можуть загинути.

«Загинули люди, тварини. З дахів затоплених будинків люди бачать, як повз пливуть потопельники. Ви можете побачити це з іншого боку. Дуже важко вивозити людей з окупованої частини Херсонської області. Якщо наші сили спробують їх (людей, – Главред) витягнути, то по них здалеку стрілятимуть окупанти. Як тільки наші помічники захочуть їх врятувати, їх будуть обстрілювати», — сказав Володимир Зеленський.

Окупанти забрали всі плавзасоби і не випускають людей з Олешок — мер

Максим Галкін емоційно відреагував на підрив окупантами Каховської ГЕС і поспілкувався з українцями