in

Юрій Горбунов емоційно закликав закрити Червоний Хрест та ООН: «Настав час покласти край»

Продюсер та телеведучий Юрій Горбунов записав емоційне звернення після того, як жодна з міжнародних організацій не відреагувала на теракт на Каховській ГЕС.

Шоумен розгніваний тим, що представники ООН та Червоного Хреста ігнорують наслідки російського вторгнення до України та продовжують допомагати країні-агресорці. У зв’язку з такою бездіяльністю Горбунов закликає взагалі припинити існування цих організацій.

«Жодна міжнародна організація — ані Червоний Хрест, ані МАГАТЕ, ані ООН не відреагували на те, що сталося з Каховською ГЕС. У них зараз немає варіантів, що з цим робити. Знаєте, чим зараз займається Червоний Хрест? Вони привозять гуманітарну допомогу жителям Бєлгородської області! Все, що відбувається в нашій країні, їм нецікаво. Може, настав вже час покласти край безглуздості існування цих організацій. Їх не треба реформувати, їх треба просто закрити і забути про їхнє існування», — сказав ведучий у зверненні в Instagram.

Нагадаємо, що 6 червня російські окупанти підірвали Каховську ГЕС. Теракт призвів до розливу води, яка затоплює населені пункти по обидва береги Херсонської області. В регіоні була розгорнута термінова евакуація населення та тварин. Наразі рівень води у водосховищі впав до 4,7 м. Також українців попередили про можливі інфекційні хвороби в різних регіонах внаслідок повені.

Коля Сєрга збирається перевиховати Світлану Лободу: захисник розповів, як це зробить

Водоліям — падіння на дно, Тельцям — золоте руно: гороскоп по картах Таро на 10 червня