in

«Мене це бісить, і ми з ним починаємо сваритися» – Катерина Кузнєцова з «Кухні», розповіла про сварки з чоловіком-росіянином

Українська акторка Катерина Кузнєцова, відома за роллю у серіалі «Кухня», розповіла про сварки з цивільним чоловіком-росіянином, бізнесменом Максимом.

Знаменитість поділилася, що непорозуміння у неї з коханим виникають. Причиною цього стають так звані «хороші росіяни», які не підтримують розв’язану Росією війну в Україні. Катерина переконана, що таких немає. Однак цивільний чоловік Кузнєцової з нею не погоджується.

«У нас сварки з ним бувають через це. Звісно, бувають. У нас навіть зараз відбуваються сутички через те, що в нього там є якісь друзі. І він каже: «Ой, там той поїхав туди». А я кажу: «Ну зрозуміло, зараз там буде відсиджуватися. Всі хочуть змінити режим, але десь спостерігати зі сторони». Мене це бісить, і ми з ним починаємо через це сваритися», — розповіла акторка в інтерв’ю Славі Дьоміну.

Катерина Кузнєцова з цивільним чоловіком

Знаменитість наголосила, що зазвичай бойфренд перепрошує, адже розуміє, чому в його коханої таке ставлення до росіян.

«Він завжди перепрошує і каже, що мене розуміє», — поділилася знаменитість.

Катерина наголосила, що її цивільний чоловік ще 2017 року розумів, що коїться у його країні. Він планував задовго до початку повномасштабної війни в Україні виїхати з РФ, однак акторка була проти, адже мала там працювати.

«Він від 2017 року був шокований всім тим, що відбувається там. Якби я не сказала, що в мене робота, ми б, напевно, там і не жили. Але у мене була робота, контракти і я хотіла бути реалізованою», — розповіла знаменитість.

«Оце новина! Вибачайтеся!» – Володимир Дантес висміяв звістку про повернення Винника

Подалі від сирен: «Холостяк» Алекс Топольський переїхав у Тайланд і показав фото з місцевою красунею