in

Задоволений Паша-мерседес прийшов в Лавру: йому цілують руки, а він воркує

Митрополит УПЦ МП Павло Лебідь, якого в народі прозвали «Паша-мерседес» через любов до елітних німецьких автомобілів, приїхав до Києво-Печерської Лаври.

На відео, опублікованим «Союзом православних журналістів» в телеграмі, видно, як Паша-мерседес, посміхаючись і воркуючи, дає свою руку для поцілунків прихожанкам. Ті вишикувалися до нього в чергу.

На задньому плані можна побачити магазин «Продукти» Києво-Печерської Лаври.

Варто відзначити, що 29 травня суд задовольнив клопотання прокурора продовжити цілодобовий домашній арешт для Павла Лебедя до 1 липня із зобов’язанням носити браслет. Питання про продовження запобіжного заходу розглядали судді Солом’янського районного суду міста Києва.

Нагадаємо, СБУ вручила підозру екс-наміснику Лаври за двома статтями: розпалювання релігійної ворожнечі (ч.1 ст. 161 КК) і виправдання і заперечення збройної агресії РФ проти України (ч. 1 ст. 436-2 ККУ).

Серед доказів для його звинувачень — перехоплені СБУ записи розмов Павла, частина яких була оприлюднена. Митрополит Павло заявляв, що це «політична справа» і він нібито «ніколи не був на боці агресії».

На початку квітня митрополита відправили під домашній арешт на два місяці, в кінці травня арешт продовжили ще на місяць.

«Вирішили фанаток спокушати?» — Максим Галкін розбурхав мережу відвертим фото на пляжі

«Для якого пляжу цей «наряд?» — Наталка Денисенко шокувала підписників відвертим купальником