in

Христина Соловій вперше зізналася, що була коханкою: «Мене це влаштовувало»

Українська співачка Христина Соловій, яка раніше розповіла про те, як колишній її бив, зізналася, що був у неї й досвід коханки.

За словами Соловій, тоді вона була ще дуже юна. Виконавиця навчалася у восьмому класі та дуже сильно закохалася. Втім, тоді хлопець вже перебував у стосунках, та Христину це не зупинило. Відверто про не надто приємний особистий досвід Соловій розповіла у YouTube-каналі «ебаут»:

«У мене є три досвіди психотерапії. Я з усіма своїми психотерапевтками намагалася вирішити інші проблеми, але згадала і випливло на поверхню якісь такі дивні речі. Наприклад, я була коханкою у свого першого хлопця, з яким у мене були перші серйозні стосунки. У нього була дівчина, а я була мала така 8-класниця, з якою можна було поцілуватися, або ще щось. І мене це влаштовувало, бо я в нього була дуже закохана», — розповіла Соловій.

Також артистка додала, що й свої ревнощі вона не могла випускати на волю, оскільки свідомо погодилася на те, аби бути коханкою.

Як відомо, зараз Христині Соловій приписують роман з фронтменом гурту «Жадан і Собаки», музикантом та письменником Сергієм Жаданом. Артисти плідно співпрацюють і дають спільні концерти. У грудні 2022 року Соловій зняла Жадана у своєму кліпі, де вони зіграли коханців. А у травні цього року пару, дуже схожу на Соловій та Жадана, помітили в парку у Львові. Вони трималися за руки і кудись поспішали.

«Ласкаво просимо у світ» — у великого друга України Бориса Джонсона народився син (ФОТО)

«Досягла своєї мети» — Фронтвумен гурту KAZKA Олександра Заріцька шокувала результатами схуднення