in

Гороскоп на 18 липня: Ракам — краса, Стрільцям — нові перспективи

Астрологи склали прогноз на 18 липня 2023 року для всіх знаків Зодіаку. Дізнайтеся, що в цей день чекає саме на вас.

Овен

Ви можете приділити час спорту, проте не варто перенавантажувати себе, бо є ризик отримати травму. Все повинно бути в задоволення, а не через силу і примус.

Телець

Тельцям варто бути більш відкритими до чогось нового. Доля подарує вам шанс щось змінити в своєму житті, проте багато чого буде залежати від вашої готовності діяти.

Близнюки

Завтра Близнюкам варто думати не тільки про себе, але і про оточуючих. Не забувайте, що інші люди також мають потреби та бажання. Не будьте егоїстами.

Рак

У цей день ви можете відкласти всі справи і зайнятися собою. Сходіть в салон краси, відвідайте спа-центр, влаштуйте чайну церемонію. Приділіть час своїй красі і внутрішньому стану.

Лев

У Левів, напевно, є дуже багато ідей, але вони не до кінця розуміють, як їх втілити в життя. Для того, щоб розставити всі крапки, вам варто зупинитися і подумати. Не хапайтеся за все відразу і включайте голову.

Діва

У цей день Дівам варто все перевіряти по сто разів. Ви могли допустити помилку, яка буде вартувати вам кар’єри. Тому будьте гранично уважними.

Терези

Спонтанність — ваше друге ім’я у вівторок. Не варто занадто багато думати і сумніватися. Краще беріть і робіть те, що вам хочеться саме зараз. День буде вдалим для вас.

Скорпіон

Вам варто знайти гармонію всередині себе. У цьому вам допоможуть медитації або інші духовні практики. Сконцентруйтеся на своєму внутрішньому світі, а зовнішній зачекає.

Стрілець

Стрільці можуть розраховувати на премію від начальства за добре виконану роботу. Вас похвалять і дадуть вам нові важелі управління колективом. В цілому ви будете задоволені.

Козоріг

Завтра вам варто приділити час своїм романтичним стосункам. Зірки схиляють вас до того, щоб ви почали цінувати те, що маєте, щоб не втратити це. Будьте ласкавішими з партнером.

Водолій

Вам варто розібратися в своєму фінансовому становищі. Зірки схиляють вас до економії, бо часом ви витрачаєте гроші на непотрібні речі, а потім сидите без копійки в гаманці.

Риби

День буде сприятливим для занять спортом. Так ви зможете зміцнити свій імунітет і підкоригувати фігуру. Працюйте, не покладаючи рук.

«Несправедливо, але це життя»: Дантес розповів, як виїжджає за кордон

 «Служимо українському народові» — учасники гурту «Антитіла» отримали почесні нагороди за оборону Харкова