in

«Пригніться, я вмираю» — зірка Playboy, яка залишилась без ока через війну, розповіла про поранення та жагу до життя

Ендоваскулярна хірургиня, успішна модель та телеведуча, щаслива дружина та багатодітна мама Ірина Білоцерковець уперше на власному досвіді дізналася, що таке російська агресія, ще у 2014 році, коли була змушена тікати із рідного Севастополя після окупації Криму. А вже 26 лютого 2022-го українка намагалася евакуюватися з дітьми із охопленої війною Київської області. Закінчилося це тим, що Ірина отримала тяжкі поранення, втратила половину обличчя та одне око.

Незважаючи на це, жінка знайшла в собі сили подолати всі труднощі та повернутися до нормального життя. Ба більше, Ірина стала героїнею першого друкованого випуску українського Playboy за час повномасштабної війни, який відправили на фронт – на прилавки він не потрапить. Про своє поранення, нелегкий шлях та бажання жити Білоцерковець розповіла в інтерв’ю «ЖВЛ» .

Ворожа куля змінила обличчя моделі і ледь не позбавила життя, проте Ірина виявилася сильнішою.

«Все, що я пам’ятаю з того дня, що я чую постріл. Я дітям сказала: «Я вас люблю, пригніться, я вмираю»… Я чула постріл, але я думала, що він десь неподалік мене, а він уже був просто мені в голову. Коли я була в машині, моя голова була скручена, але я ще бачила дітей», – зі сльозами на очах згадує жінка.

Наступні спогади жінки вже з лікарні. Вона усвідомила, що втратила око і отримала багато інших серйозних травм. Проте хвилювало Ірину лише одне – чи цілі її діти.

«Я розумію, що я в міській лікарні і що я жива, але я не бачу. Я чую, що біля мене трубки, я на штучному диханні. Потім прийшов лікар і повідомив, що діти цілі. Коли йшла операція, я, вочевидь, прокидалася, є таке, бо пам’ятаю, як у мене немає одного ока, але тоді я не бачила на два ока. Поранення на обличчі були з усіх боків», – поділилася Білоцерковець.

Після цього було тривале лікування у Німеччині. Ірина розповідає, що в Україні їй не змогли б надати необхідне лікування, тож вона могла померти. Своєчасне транспортування до німецької клініки, проведена там 10-годинна операція та тривала реабілітація допомогли жертві російського терору стати на ноги.

Після повернення в Україну молодший син моделі, якому на той момент було 1,4 роки, не впізнав маму, яка змінилася. Ірина не може згадувати той період без сліз.

Після окупації Севастополя корінна кримчанка з родиною перебралася до Києва, де змушена була будувати життя з нуля. Тоді Ірина знайшла роботу хірурга, проте тепер через росіян не зможе повернутись до улюбленої професії. Втім, українка не збирається зневірятися та опускати руки. Playboy став одним із тих факторів, завдяки яким красуня знову відчула смак життя.

 

«Для більшості Playboy – це як порногорафія. Моя мама спілкується зі мною і каже: «Знаєш, мабуть, це тобі потрібно було. Ти начебто ожила». Я кажу, що ожила не від Playboy, а ожила, коли культурний фронт нам запропонував цю поїздку в Запорізьку область. І ось там і ось з того моменту. Ось цей дух, який є у цих чоловіків, які захищають свої землі, сім’ї. Ось що дав мені Playboy», – розповіла героїня культового журналу.

Попереду на Ірину чекає ще багато операцій, проте вона вже досить швидкими темпами повертається до повноцінного життя: водить машину, ходить у спортзал і навіть збирається освоювати професію психотерапевта, щоб допомагати тим, кого війна також намагалася зламати. Без труднощів не обходиться, але жінка сприймає їх як виклики, які вона сміливо приймає та долає.

«Коли ти привітався зі смертю, ти ще більше починаєш цінувати своє життя. Якщо тебе тут залишили, ти мусиш щось робити. Ти не можеш дати собі розкиснути», – резюмувала Білоцерковець.

«З’являється на тілі все більше і більше» — у комедійної актриси «Дизель Шоу» діагностували страшне захворювання після укусу кліща

«Особливий образ» — Каменських прогулялась Одесою в сукні-льолі та засвітила прозоре спіднє