in

«Про війну треба брехати або мовчати»: режисер Сенцов різко висловився про життя людей у тилу

Відомий український режисер, а також боєць ЗСУ Олег Сенцов, який нещодавно під час виконання бойового завдання отримав контузію, вирішив відверто поговорити із співвітчизниками. На власному прикладі кінематографіст-воїн переконався, що більшість українців не хоче знати правду про війну – люди радісно жартують про майбутній відпочинок у нині анексованому Криму і не замислюються, що захисників на фронті стає дедалі менше.

Водночас поповнювати лави ЗСУ мало хто поспішає. Бійці віддають свої життя за Україну, але на їхньому місці не з’являються нові герої. Сєнцов усвідомлює, що до такої болючої правди українці не готові, а саме тому він перестав давати інтерв’ю. Своїми роздумами колишній політв’язень Кремля поділився на особистій сторінці у Facebook.

У публікації режисер показав свій бронежилет, вимазаний кров’ю та брудом. Він розповів, що зараз із побратимами був відведений на коротке відновлення, після якого знову повернеться на фронт і продовжить битися з ворогом.

Сенцов констатував гірку правду – перемога Україні дається великими втратами, але щоб усі вони не були марними, воювати має вся країна, а не лише якась її частина.

«Мию свій бронік від бруду і крові. Про війну треба брехати чи мовчати, бо правда нікому не сподобається. Тому я перестав давати інтерв’ю. Не можу дивитися на кав’ярні, переповнені бородатими накачаними мужиками без однострою та порожні клітини у штатці свого підрозділу. Не хочу чути жарти про мелітопольську черешню і шашлики в Криму. Від нас до Криму, як до Місяця, але ми обов’язково пройдемо цей шлях. Питання тільки, скільки це займе часу. Питання, скільки ще друзів перетворяться на чорно-білі фотографії. Питання, коли почне воювати вся країна, а не її частка», – емоційно написав режисер.

Зазначимо, Олег Сенцов отримав контузію під час одного з бойових зіткнень із ворогом на фронті. Це сталося 8 липня. Українець записав відео, поки лежав на землі та чекав на евакуацію.

За кілька днів режисер повернувся на фронт і одразу потрапив під артилерійський обстріл під час виконання бойового завдання. В результаті постраждали троє бійців ЗСУ. Сам кінематографіст отримав уламкові поранення – з його обличчя витягли уламки. Також дрібні уламки залишилися в руці та нозі знаменитості.

Віктор Павлік показав рідкісне фото з мамою та рідною сестрою, яка мешкала в РФ

Не впізнати! Який вигляд мала Олена Зеленська в молодості і які б’юті-процедури їй «приписували». Фото тоді і зараз