in

Ведуча 1+1 Шовкопляс з’явилася у прямому ефірі з розбитим обличчям

Ведуча шоу «Сніданок з 1+1» Неля Шовкопляс розповіла, як невдало покаталася на велосипеді. Як виявилося, знаменитість зламала руку і розбила обличчя.

В ефірі шоу вона розповіла, що неправильно загальмувала – перетиснула передні гальма і прямо через кермо, з гірки, на великій швидкості, впала руками і обличчям на асфальт. Відразу після інциденту ведуча звернулася в лікарню, де медики надали першу допомогу і наклали гіпс.

«Величезною недбалістю з мого боку було їздити без шолома. Чоловік перед цим говорив мені одягнути шолом, а мені хотілося красиво кататися на велосипеді. Ну, тепер я красива з розбитим носом, губою, зі зламаною рукою, з ребрами, які болять, але з величезним життєвим досвідом, який мене тепер на все життя навчить, що хоча б шолом треба одягати. Можливо, руки він би і не врятував від удару рукою, але з обличчям, мабуть, було б трохи легше», — ділиться Шовкопляс.

Незважаючи на травму, Неля Шовкопляс планує приєднатися до спецпроекту телеканалу «1+1 Україна» до Дня Незалежності — «Незалежність. Хоробрі серця», 24 серпня, з 6:30 до 11:00.

«Я дуже позитивно налаштована і сама хочу на роботу. Зчесану руку ми розбинтуємо вже сьогодні, а ось з правою рукою лікарі точно не сказали скільки я повинна бути в гіпсі. У вівторок повинні зробити контрольний знімок, і від цього далі будемо відштовхуватися. Перелом закритий, зі зміщенням. Але при нагоді хочу подякувати всій бригаді травматологів нашої 8-ї клінічної лікарні, куди я вчора поїхала, відразу розуміючи, що це не забій, а все ж перелом. Їм величезний уклін і подяка, тому що все зробили швидко», – каже ведуча.

Надя Дорофєєва зворушливо заспівала гімн України і «порвала» мережу

«Мене трясе»: артисти зірвали фестиваль у Варшаві через російського спонсора