in

Зірвуть джекпот: новий тиждень подарує цим знакам Зодіаку шанс на мільйон

Новий тиждень, з 8 по 14 січня, подарує унікальний шанс представникам трьох знаків Зодіаку. Вони отримають можливість зірвати джекпот. Кому посміхнеться удача — читайте нижче.

Діва

Найближчими днями Діви можуть розраховувати на дуже щедрий подарунок. Можливо, їм пощастить отримати прихильність впливової персони, яка запропонує їм нову роботу. Не соромтеся завищувати «планку», просіть більше, ніж хочете.

Астрологи вважають, що новий тиждень стане для представників цього знака Зодіаку дуже вдалим. Однак Дівам варто пам’ятати лише про одне: не намагайтеся самостверджуватися за рахунок хвастощів. Збережіть все в таємниці, стороннім не потрібно знати про ваші успіхи.

Терези

Терези повірять у свою удачу, вони нарешті зможуть зірвати джекпот. Можливо, ви довго не могли укласти угоду або оформити якісь документи. На цьому тижні у вас все вийде, а результат буде дуже прибутковим.

Представники цього знака Зодіаку, як стверджують астрологи, могли зневіритися в своїх силах, а тому опустили руки. Але тепер доля вирішила вас підбадьорити. Настав час знову повірити в диво.

Риби

Рибам не варто чекати на те, що гроші на них зваляться з небес. Вони отримають прибуток за свої старання в минулому, проте це не означає, що їм потрібно припиняти докладати зусиль зараз. Ви дійсно можете зірвати куш і сильно зрадіти, але піддаватися спокусі піти «в загул» не варто.

Новий тиждень не тільки принесе Рибам багато грошей. Разом з цим представникам цього знака Зодіаку доведеться пройти так звану перевірку. Не дозволяйте прибуток закрутити вам голову.

Заговорив солов’їною і назвав Путіна прид*рком: зірка «Росомахи» Лієв Шрайбер побував на українському криголамі

Козерогам — лікарня, Овнам — грошовий дощ: гороскоп для всіх знаків Зодіака на 8 січня