in ,

«Мамо, не плач, я повернусь» — Макс Барських презентував нову душевну пісню, звернувшись до найближчих людей бійців ЗСУ

У річницю незламності українського народу співак Макс Барських вирішив презентувати трек, який він присвятив усім матерям, котрі чекають на своїх синів. Тільки люди з крові та плоті можуть перемогти зло і це станеться, упевнений виконавець. Він розповів, що завжди дарує мамі міцні обійми, щоб її заспокоїти.

Пісня «Мамо, не плач» з’явилася у YouTube-каналі Барських 24 лютого. У ній зірка вирішив звернутися не до бійців ЗСУ, а до їхніх найближчих людей, щоб втішити й нагадати – перемога України близька.

У треку Барських просить матерів не плакати та передати всім, що їхні сини не віддадуть окупантам улюблену країну. Таким чином вокаліст підкреслив силу духу, міць та хоробрість українських військових, які до останнього подиху борються за незалежність України та хочуть бачити синьо-жовтий прапор над кожним населеним пунктом.

«Дякую вам, мої незламні земляки. Ви є натхнення для мене в ці важкі, але історичні часи. Цю пісню я присвячую не кіборгам, не міфічним супергероям, а звичайним українським синам, дочкам, батькам та мамам. Тільки люди з крові та плоті можуть подолати зло, і це станеться. А доти співаємо душею!», – написав Макс Барських в особистому блозі.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Max Barskih | Макс Барских (@max_barskih)

Українців вразив трек. Вони побажали всім матерям не пізнати сліз від втрати своїх дітей. «Макс, знову сльози, мурашки по шкірі. Всі пісні написані з душею», «Дуже чуттєва пісня. Дякую тобі за те, що ти є. Дякую за те, що даєш можливість жити», «З перших акордів по щоках течуть гарячі сльози. Нехай всі матері дочекаються своїх синів живими додому!», – пишуть люди.

«Сльози градом!» — співачка Наргіз в честь річниці війни підтримала українців і виконала пісню «Ой у лузі червона калина»

«І тебе, товариш Путін, світ послав і вже давно» — Оля Полякова зірвала мережу, потроливши Росію