in ,

Ксенія Мішина вміє здивувати: артистка продемонструвала вокальні здібності, заспівавши реп

На своїй сторінці в Instagram артистка поділилася смішним відео, де заспівала реп. Думаєте, що знали всі таланти свого кумира? Як бачите – помилилися. Звичайно, що Ксюша пожартувала. Її незмінний перукар робив зачіску зірці на знімання, а вона у формі гумору почала співати реп:

“ТРЕБА ПІДСУШИТИ, ТРЕБА, ТРЕБА ПІДСУШИТИ”, – СЛОВА ІЗ ПІСНІ МІШИНОЇ.

Зазначимо, що акторка має доволі непоганий голос, хоч і жартом вирішила це показати. Ніхто не сумнівався, що Ксенія Мішина доволі багатогранна особистість. Вона творча й крім акторських здібностей, тепер має талант до співу.

Крім цього, зірка активно пробує себе в новій, зовсім нетиповій для неї ролі ведучої нового шоу на ТЕТ “Я люблю Україну”.

Згадаємо, що раніше даний формат випускався на 1+1. Керівники телеканалу “ТЕТ” вирішили перезапустити формат проєкту й дати йому нове життя. Ведучою запросили Ксенію Мішину.

Анонсовано й дату прем’єри. Це відбудеться 19 березня. Капітанами команд стали комедійний актор Юрій Ткач та співак Володимир Дантес. Така команда задовольнила шанувальників зірок і всі з нетерпінням чекають на перший випуск шоу.

«Досі не можу звикнути до нового пана Володимира» — суддя «Мастер Шеф» вразив аудиторію новими змінами у своїй зовнішності

«Мене тоді трясло. Я був шокований!» — Віталій Козловський поділився про що розмовляв з «родичами» із Росії в той день, коли «прилетіло» в Дніпро