in ,

«Жодного відношення до України не мала!» — Макс Чмерковський зізнався про проросійські плани його колеги Денисової, яка втікла до Росії

Популярний український хореограф Макс Чмерковський допомагав своїй колезі Тетяні Денисовій у перші дні повномасштабного вторгнення, оскільки вона тоді перебувала у Києві на зйомках нового танцювального проєкту. Проте вже дуже скоро, виїхавши до Німеччини, а звідти до Росії, танцівниця засвітилася на росТБ. Це розчарувало Чмерковського, проте проросійська позиція колеги його анітрохи не здивувала.

За словами хореографа, Денисова на момент їхнього знайомства патріотичними настроями зовсім не вирізнялася.

Познайомився Чмерковський із Денисовою якраз напередодні вторгнення, коли вони вдвох стали суддями одного проєкту. Хореограф вважає, що рішення запросити Тетяну на шоу було неправильним, адже вона всім своїм виглядом демонструвала, що не має нічого спільного з Україною.

«Якщо досі хтось помилково вважає Денисову українкою – це повна нісенітниця. Я про неї нічого не знав, і про цю ситуацію теж, поки ми не познайомилися. Але коли ми познайомилися – це далеко не «Тетяна«. Вона зовсім не «Денисова», жодного відношення до України не мала. На жаль, продюсери не завжди роблять правильні вибори. При спілкуванні від неї не йшло нічого українського абсолютно. Коли я з нею сидів і спілкувався, це була не одна з тих жінок, з якими я спілкуюся в Україні протягом багатьох моїх приїздів. Вона мала іншу енергію, вона по-іншому дивилася на ці речі. Українці хвилювалися, коли почала війна, а вона – ні», – поділився Чмерковський.

Поява Денисової у російському проєкті «Танці» на телеканалі ТНТ буквально за кілька місяців після повномасштабного вторгнення повністю розчарувала хореографа. Те, з якою швидкістю танцівниця забула вибухи, від яких прокинулася 24 лютого у Києві, для Чмерковського стало не просто демонстрацією проросійської позиції Тетяни, а й дуже нелюдським цинічним вчинком.

«Коли вийшло, що вона працює на російському телебаченні, я здивувався не тому, що це було дивно. А тому що це було так швидко. Я очікував, що вона врешті-решт там якимось чином з’явиться, але щоб так відразу…», – прокоментував зірка.

Як виглядають спадкоємці Андрія Данилко, яких він приховував від публіки близько 20 років

«Він завжди підтримував Україну» — зірка серіалу «Жіночий лікар» зізналась, який Максим Галкін у реальному житті