in ,

«Обличчя спотворені злістю!» — російська актриса, яка зіграла в серіалі «Свати», звинуватила Зеленського у вбивстві своїх дітей

Відома російська актриса Олеся Железняк, яку глядачі знають насамперед за роллю Лариси Буханкіної в комедійному серіалі «Свати», знову видала порцію пропагандистської маячні. Артистка після року війни всерйоз захвилювалася за безпеку своєї сімʼї та прирівняла окупантів ледь не до святих.

Зірка заявила, що в обличчя загарбників світяться добротою, а в захисниках ЗСУ вона не бачить бажання пробачити Росію. Про це вона розповіла на шоу пропагандиста Бориса Корчевнікова.

Железняк пригадала, як в обличчях поранених окупантів нібито бачила «правду», тоді як в хоробрих захисниках України сподівалася розгледіти бажання пробачити терористів.

«Я, коли бачу відео з іншого боку, я бачу, що обличчя спотворені злістю. Я бачу, що у людини недобре на душі, вони не готові пробачити. А коли я бачу наших – у них обличчя спокійні, і це правда. Як вони ставляться до життя, там правди більше. Я бачила людину, яка лежить без руки, без ноги. Він лежить, і він світиться», – видала акторка.

Не знехтувала зірка можливістю й оббрехати президента України Володимира Зеленського, з яким працювала на знімальному майданчику «Сватів». Попри заяви пропагандистів, нібито в РФ «все йде за планом», Железняк почала хвилюватися за безпеку своїх дітей.

«Мені хочеться сказати: «Невже ти так мене ненавидиш, що ти хочеш вбити моїх дітей?» Я пам’ятаю, що в суботу і неділю ми йшли по Хрещатику, і там висіли американські прапори. Я думаю, можливо, зло так і приходить», – пофантазувала артистка.

«Знімали у Кам’янці-Подільському» — Максим Галкін поділився архівними фото, коли він працював в Україні

«Навчається жити, поки довкола гинуть люди» — екс-дружина Валерія Меладзе, яка роддом з України та підтримує Росію, розповіла про батька, який знаходиться в зоні бойових дій