in ,

Слава Камінська в нетверезому стані показала свого обранця та заявила, що виходить заміж

Красуня з гурту НеАнгели після початку повномасштабної війни в Україні вирішила поїхати разом з дітьми до більш безпечного місця.

Але зірка не забуває про своїх відданих шанувальників у соцмережах, тому доволі активно веде свою сторінку в соцмережі, де часто розповідає новини з особистого життя та враження від життя в Нідерландах.

Слава Камінська після декількох пляшечок міцного алкоголю розповіла фанатам про те, що виходить заміж. Прямо посеред запису нової пісні разом з гарячими іспанськими продюсерами Слава виставила інтригуюче фото з чоловічим плечем.

«А ось це шматочок мого нового чоловіка. Я, до речі, виходжу заміж», — ненароком зізналась співачка.

Зірка поп-музики ні на хвилинку не перестає дивувати контентом, що публікує для особливо спостережливих фанатів, адже наступна підбірка фото була опублікована нею о прямо посеред ночі. Очевидно, що Слава добре провела вчорашній вечір, адже кількість алкоголю, що мелькнула у неї на відео, стояла там не просто так.

Більшість світлин з того бурного вечора були повʼязані з продюсерами, з якими Слава зараз працює над новою піснею у латиноамериканському стилі. Участь Слави Камінської у групі «НеАнгели» разом з Ані Лорак та Оксаною Почепою повністю змінила життя красуні, адже принесла їй славу, з якою вона й почала свою сольну карʼєру.

Моніка Беллуччі в чорному корсетному боді, прикрасила перший номер нового італійського журналу

Володимир Остапчук оприлюднив архівні фото, на котрих позує з трендовою зачіскою боб-каре