in ,

Володимир Остапчук оприлюднив архівні фото, на котрих позує з трендовою зачіскою боб-каре

Один з найвідоміших українських телеведучих і шоуменів завжди вмів вразити шанувальників своїми перевтіленнями.

Володимир Остапчук часто накладав приголомшливий грим заради сценічного образу. Спогадами про один з таких випадків знаменитість нещодавно поділився на особистій сторінці. Зірка показав підписникам, як сидить у гримерці, поки навколо професіонали “чаклують” над його зовнішнім виглядом.

У своєму блозі в соціальній мережі Інстаграм знаменитість поділився доволі кумедними спогадами. Український ведучий показав Історію-спогад, датовану 17 березня 2021 року. На опублікованому відео Володимир Остапчук сидить у гримерному кріслі в образі Тьоті Рози. Особливо впадає в око той факт, що знаменитість дивиться в камеру з абсолютно спокійним виразом обличчя – невідомо, чи це частина жарту, чи артистові просто важко рухати лицьовими м’язами через велику кількість гриму.

На опублікованих нещодавно кадрах Володимир Остапчук позував зі стильною зачіскою боб-каре. Штучне волосся знаменитості мало приємний карамельний відтінок, який особливо вдало гармоніював з кольором його очей, які, до слова, також були прикрашені – яскравими блакитними тінями.

Слід нагадати, що такий образ – не перше кардинальне перевтілення Володимира Остапчука. 2021 року знаменитість брав участь у популярному телевізійному проєкті “Маска”, умова якого – найбільш правдоподібно перетворитись на відому постать або персонажа. Так, наприклад, свого часу шоумен був і кумиром своєї доньки, принцесою Ельзою з “Крижаного серця”, і Джокером, і Капітаном Джеком Горобцем, і навіть Олегом Винником.

Слава Камінська в нетверезому стані показала свого обранця та заявила, що виходить заміж

«Це свята жінка!” — Маша Єфросиніна відверто зізналась, чи відвідала нещодавно її мама день народження внучки в Москві