in ,

«З’являється тваринний страх!» — Коля Серга розповів, як почувається під час обстрілів на фронті

Артист зізнався, що коли потрапляєш під обстріл, з’являється тваринний страх, адреналін та азарт.

Музикант Коля Серга, який захищає Україну у складі ЗСУ, розповів, як переживає ворожі обстріли на фронті. Про це він  повідомив  в інтерв’ю УНІАНу.

Зокрема, зараз артист знаходиться в Покровську Донецької області, де йдуть одні з найзапекліших боїв. За його словами, російські загарбники не припиняють вогонь, і в такі моменти з’являється тваринний страх і адреналін, адже щодня ризикує життям.

«Відчуваю азарт, тому що я розумію, що наша справа — це дуже велика відповідальність і тому, незважаючи на всі обставини, ми повинні її нести. Коли ми потрапляємо під обстріл або у певні небезпечні обставини, то в цей момент з’являється тваринний страх, який включає в тебе адреналін, і разом з ним завантажується стан азарту.Ти стаєш швидше, оперативніше приймаєш рішення, ніж у спокійному стані.У хвилини обстрілів ти починаєш прораховувати звідки і куди летить, наскільки ти є об’єктом цих обстрілів, і, звичайно, перша думка — як і де сховатись, де буде максимально безпечно, щоб уникнути уламків», — розповів він.

Також Коля Серга розповів про одне із бойових завдань, у якому він участі не брав.

«Я був на бойовому завданні з хлопцями, виконував накази командира. Він вирішив не стріляти, перечекати, тому ми так і зробили», — додав музикант.

Головний герой «Сам удома» вдруге став батьком та показав матір своїх спадкоємців

Російська співачка МакЅим під час виступу в Сочі втекла зі сцени, почувши гнів росіян