in ,

Розвеселятиме вбивць українського населення: зрадниця Ані Лорак анонсувала концертний тур в Росії

Співачка українського походження Ані Лорак, яка продовжує дивувати співвітчизників своєю поведінкою, вирішила заробити грошей.

Зрадниця анонсувала чотири концерти в Росії, які перенесла з березня на квітень 2023 року. Путіністку не бентежить, що поки вона розважатиме росіян, вони позбавлятимуть життя мирних жителів нашої країни.

Розклад концертів Кароліни з’явився на офіційному сайті. Так, вже 24 квітня вона виступить у Воронежі. Вартість квитків варіюється від 2000 рублів (955 гривень) до 10000 рублів (4800 гривень). Концерт у Ростові-на-Дону запланований на 26 квітня, а в Краснодарі – на 27 квітня.

Крім того, Куєк хоче задовольнити й московську еліту. Вона вийде на сцену столиці РФ 27 вересня. Мінімальна ціна квитка – 2000 рублів (955 гривень), максимальна – 600000 (287 тисяч гривень, VIP-ложа). Проте таких квитків залишилося лише три.

У травні фанатка Путіна відвідає два міста у Казахстані та столицю Узбекистану. В описі програми йдеться про те, що на глядачів чекають як давно «улюблені», так і нові пісні. «Хіти, котрі обожнюють мільйони, з’являться в оновленому звучанні», – пишуть на сайті Лорак.

«У неї тато пив часто» — путіністка Марія Шукшина заявила, що HIMARS вичисляє росіян, які вакцинувались від Covid-19 і б’є по них

«Пішов до психолога» — Володимир Остапчук зізнався, як розлучився з Христиною Горняк