in

«Я не відчуваю сорому!» — Міла Сивацька «гордилась» коментарем диктатора Путіна щодо її роботи в кіно

Популярна українська актриса Міла Сивацька три з половиною роки жила та працювала в Росії.

Там вона знімалася в комедійному серіалі «Гранд» та серії фільмів «Останній богатир» від компанії «Уолт Дісней Компані СНД». Останній, до речі, дивився і навіть коментував президент-диктатор Володимир Путін, що артистці на той момент, у 2017 році, здавалося дуже почесним та престижним.

Зараз Сивацька шкодує про помилки минулого, але зізнається – за роботу у Росії їй не соромно. Каже, що була несвідомою і думала про свою кар’єру, але після повномасштабного вторгнення багато чого переосмислила. Роздумами актриса поділилася в інтерв’ю Аліні Доротюк для її однойменного YouTube-каналу.

Після виходу російської кінострічки про богатиря, де Міла зіграла одну з головних ролей, вона похвалилася в соцмережах, що фільм подивився «сам» Путін.

«Я виставляла в сторіс. Нещодавно чистила стрічку, натрапила на цей пост і подумала: Міла, яке ти дурне було. Путін подивився цей фільм і дав коментар про цю казку. Зараз мені дуже шкода за це… Якби не було шкода, я б, напевно, не сиділа тут, а коли почалася війна, поїхала б кудись. Але я цього не зробила, я залишилася тут, я вибачилася, я допомагаю. Я нікуди не виїжджала», – відповіла артистка.

Сивацька пояснює, що погодилася на роботу в країні-агресорці вже після 2014 року, оскільки інакше дивилася на світ, а до того ж зйомок в Україні в неї не було.

«Я не відчуваю сорому, що колись працювала в Росії, бо ось так вийшло – я була несвідомою, я інакше дивилася на світ. В Україні на той момент не знімали кіно.Його дуже мало. І зараз знімають, але його мало, а акторів дуже багато. Я хотіла навчитися грати, тому що я ж не вчилася на акторському. Я пішла в Карпенка – мене не взяли. У який театр мене візьмуть?… Москва справляла враження, тому що у нас знімався один фільм, а у них таких 20. Тобто у тебе був шанс туди потрапити», – зізналася знаменитість.

У такій несвідомій позиції актриси відіграло роль те, що вона росла в зросійщеному середовищі – музика, кіно і культура в цілому були або російськими, або «змішаними». А коли Міла вже опинилася в Москві, то навіть піддалася впливу пропаганди, хоча згодом все ж таки зрозуміла, наскільки вона абсурдна.

«Російський інформаційний простір моделює поведінку багатьох людей. Я піддалася впливу, хоча завжди твердо знала, що я українка, що люблю свій дім, я завжди сюди поверталася і тут жила», – розповіла Сивацька.

Готова до заміжжя: Слава Камінська розповіла, де зустріла нового обранця і повідомила про весілля

Освідчилась в коханні росіянам та породичалась з Кіркоровим: Анатолій Анатоліч потролив Ані Лорак