in

Ще один «іноагент» у РФ: проти Лії Ахеджакової можуть порушити кримінальну справу

Після висловлювань на підтримку України російська акторка театру та кіно Лія Ахеджакова майже щодня стикається з новими неприємностями.

Так, голова Федерального проєкту з безпеки та боротьби з корупцією Росії Віталій Бородін звернувся до генерального прокурора Ігоря Краснова з проханням визнати народну артистку РФ іноземним агентом. Він також хоче позбавити знаменитість усіх звань і нагород.

У своєму Telegram-каналі Бородін заявив, він проситиме порушити проти Ахеджакової три кримінальні справи. Як він повідомив, акторку треба покарати за статтями про держзраду, дискредитацію російської армії та за розпалювання міжнаціональної ворожнечі. Чоловік сподівається на фідбек від влади.

«Я не знаю, що рухає Ахеджаковою, але вона перейшла всі межі. І зараз потрібно ставити питання про порушення кримінальної справи проти неї, оскільки Лія Ахеджакова – це справжнісінький зрадник Росії. Потрібно порушити кримінальну справу проти Ахеджакової за ст. 280.3 і 282 КК РФ, а також позбавити звань і нагород, привласнених останній у Російській Федерації, громадянства РФ», – пише в соцмережах активіст.

Він стверджує, що Лія Ахеджакова спонсорує ЗСУ, дає інтерв’ю українським ЗМІ, де бажає нашій країні якнайшвидшої перемоги. До речі, в інтернеті й справді поширювалася інформація, що селебріті нібито написала пост, у якому повідомила про допомогу нашій армії. Проте згодом вона спростувала цю публікацію, назвавши її фейком.

Зірка кінематографа заяву Бородіна наразі не прокоментувала. Треба сказати, що нещодавно вона звільнилася з московського «Современника», якому служила з 1977 року. Як повідомляють джерела, жінка пішла за власним бажанням, «у зв’язку з чим трудові відносини з нею не можуть бути продовжені».

Російська телеведуча розірвала усі контракти та втекла до Америки через погрози влади

Анна Трінчер шокувала новим фото, яке зробила після збільшення губ