in

Зірка «Жіночого Кварталу» Олександра Машлятіна кардинально змінилась: стала схожою на хлопчика

Зірка «Жіночого Кварталу» Олександра Машлятіна розповіла, як намагалася потрапити до ТрО, задля кого їхала на першу лінію фронту та чому вирішила відрізати своє розкішне волосся.

У програмі ЖВЛ Машлятіна розповіла, що одного дня вони з батьками вирішили записатися у ТрО.

«Мої батьки взяли паспорти, і ми з ними пішли подавати документи до ТрО. На жаль, нас не взяли. Я подивилась на ту шалену кількість людей, яка стояла в черзі і пішла по знайомій схемі: я тільки запитати. Підійшла до військового, запитую: «А як і скільки людей ви приймаєте?». Він каже: «Немає сенсу стояти, чекати, навряд чи ми стільки людей приймемо», — поділилася Олександра.

Але старший брат акторки Олексій все ж таки взяв до рук зброю і пішов до ЗСУ.

«Це дуже важко і страшно, адже вони багато днів були на нулі, без зв’язку. Я збирала гроші для його підрозділу на тепловізори. Одного разу ми вдвох з мамою вирішили поїхати на першу лінію фронту до нього та відвезти тепловізор особисто. Я довго не хотіла брати маму з собою, кажу: «Мамо, ну, ти розумієш, там можуть бути обстріли. Якщо що, треба в якусь канаву буде стрибати. Як ти стрибнеш? У тебе хвора спина». Але мама була непохитна», — каже акторка.

Для брата Олександри візит мами з сестрою став неочікуваним.

«Я дуже сміялась з діалогу Льоші зі своїми побратимами. Це було приблизно так: «Льоша, до тебе мама приїхала», а він: «Мама, блін, у мене тут пацани, я взагалі-то воюю», — каже Машлятіна. – «Ми приїхали до  нього десь о 13:00, сфотографувалися і він почав нас виштовхувати. Ми говорили йому: «Не виштовхуй нас, ми ще хочемо побути з тобою, ми до тебе приїхали». Він дуже за нас хвилювався».

До того ж, Олександра розповіла, що повномасштабна війна відобразилася на її зовнішньому вигляді, саме тому вона вирішила відрізати своє розкішне волосся.

Дружина українського шоумена Володимира Остапчука серйозно травмувалася у Словаччині та потрапила до лікарні

«Росія от-от встане з колін» — російський актор Дмитро Нагієв виговорився про війну в Україні