in

«За лаштунками хапає мене» — акторка «Жіночого Кварталу» Валерія Товстолєс зізналась, як Потап допоміг їй побороти власні комплекси

Учасниця команди «180 і вище» в «Лізі Сміху», акторка «Жіночого Кварталу» Валерія Товстолєс не приховує, що у неї багато комплексів.

Зокрема, багато з них вона отримала, коли займалася модельним бізнесом. У програмі «Слава+» Товстолєс поділилася, що коли прийшла до агентства, то почула багато критики у свій бік.

«Коли я була в модельному бізнесі, тоді були чіткі параметри. Це зараз можна і шрами, і татуювання, і пірсинг. Тоді взагалі чисте обличчя. Мені постійно казали — це не те, це не то. Я була товста для модельного бізнесу. Я важила 60 кг. Для мого зросту це ідеальна вага, але тоді вони вважали, що я товста. Їм не подобалися мої ноги, стегна. Їм не подобався мій сміх, їм не подобалося, що я розважала моделей на показі і вони не встигли вийти. Я постійно чула критику. Мені завжди казали, що я гірша, ніж інші», — відверто поділилася акторка.

За словами Валерії, їй казали, що вона симпатична, але водночас наголошували, що до ідеалу їй далеко. Втім, як зізналася Товстолєс, одного дня вона різко змінила думку про себе і позбулася багатьох комплексів. У цьому їй допоміг репер і продюсер Потап, який був тренером «Ліги сміху».

«Моє ставлення до себе змінив Потап. Він тоді взяв нас у «Лігу сміху», нашу команду «180 і вище». Я пам’ятаю, щось ми виступаємо, робимо якусь сценку. Я захожу за лаштунки, він мене хапає і каже: «Ти дуже гарна, ти просто цього ще не розумієш. У тебе неймовірно гарні ноги, ти нереально сексуальна. Ти будеш і ведучою, і акторкою, і все ти будеш. Просто повір, я тобі хочу це сказати, щоб ти запам’ятала». Він мене ось так схопив, тет-а-тет сказав. Без зайвих залицянь, просто людина хотіла сказати мені це», — поділилася Товстолєс.

Все сходиться: стало відомо, як і де отримав спецперепустку український співак Віктор Павлік

«Вони і є наше майбутнє» — Оля Полякова нагадала про дітей-сиріт та озвучила суму, яку пожертвувала для них