in

Сімейні таємниці зіркової мами Вєрки Сердючки: чому Інна Білоконь не вийшла заміж за Андрія Данилка в реальному житті?

Андрій Данилко та Інна Білоконь. Зірки стали справжніми легендами українського шоу-бізнесу завдяки своїм образам Вєрки Сердючки і її мами. Вже давно ці артисти працюють у дуеті, маючи досить тривалі та міцні стосунки.

Не раз їх бачили разом на світських заходах. Крім цього селебріті багато разів підігрівали чутки про свій роман то обіймаючись публічно, то навіть цілуючись привселюдно. Втім, не слід навіть розраховувати на те, що артисти зможуть бути разом.

Людина-легенда, Інна Білоконь, замовчує подробиці свого особистого життя. Знаменитість навіть не називає дати свого весілля. Обранець зірки — персона непублічна. Відомо, що його звати Олегом. Подарував прізвище коханій.

У подружжя є дочка, її звати Яна. Вона вже зовсім доросла. Закінчила дівчина місцевий коледж, а згодом поїхала працювати за кордон, у Польщу.

Цікаво, що чоловік Інни займається бізнесом. За однією інформацією, родина Олега тримає ресторан у Полтаві, за іншою — розведенням породистих собак.

Батько образу Сердючки давно обріс різними чутками і про свої вподобання у коханні, і про партнерів. Всіх подробиць свого особистого життя він не хоче розкривати. Артист обмежується фразами про те, що у нього просто не вийшло обзавестися дружиною та дітьми. Раніше популярний чоловік дуже переживав про те, що у нього не вийшло побудувати сім’ї, проте, згодом до цього почав ставитися по-філософськи.

Нагадаємо, що Андрій Данилко вийшов на сцену Євробачення у 2023-му році разом з Інною Білоконь.

Прикарпатським військовослужбовцям вручили відзнаки за «Честь і звитягу»

«На жаль, ми за кордоном» — на занедбаній могилі Григорія Чапкіса з’явилось багато квітів та йде процес підготовки пам’ятника