in

Емоційні всплески для тельців, а водоліям варто остерігатись злодіїв: гороскоп на 27 травня

Оскільки сили зла в такі дні панують над людьми безроздільно, важливо не робити різких рухів, не підіймати важкі речі, не займатися екстремальними видами спорту, не кермувати автомобілем із забороненою правилами дорожнього руху швидкістю. Кожну, навіть дуже спокійну, врівноважену і впевнену в собі людину, можуть здолати страхи і тривоги – на щастя, реальних підстав цей негатив під собою не має, він є лише породженням місячного дня.

Овен (21.03 – 20.04)

Гороскоп на 27 травня для Овнів

Нехороші передчуття, які можуть зіпсувати настрій цього дня, не матимуть під собою реального підґрунтя: вони – не більше, ніж відображення енергетики місячного дня, тому не варто звертати на них уваги.

Телець (21.04 – 21.05)

Гороскоп на 27 травня для Тельців

Емоційні сплески, ймовірні цього дня, можуть серйозно розхитати вашу нервову систему і навіть стати причиною стану, який медики називають нервовим зривом, тому дуже важливо держати себе в шорах.

Близнята (22.05 – 21.06)

Гороскоп на 27 травня для Близнят

Намагайтеся побачити в подіях, що відбуваються з вами цього дня, щось хороше: що більше позитивних рис ви в них виявите, то краще для вас, тож практикуйте позитивне мислення.

Рак (22.06 – 22.07)

Гороскоп на 27 травня для Раків

Від спілкування з людьми навколо – особливо близькими – краще відмовитися: нічого цінного вони вам однаково не скажуть, а от образити можуть цілком, тож краще не провокувати їх на негативні слова і вчинки.

Лев (23.07 – 21.08)

Гороскоп на 27 травня для Левів

Не варто брати на себе занадто багато, намагаючись працювати за себе й за інших, навіть якщо йтиметься про домашні справи: подяки у відповідь за роботу ви однаково не дочекаєтеся, а перевтомитися зможете цілком.

Діва (22.08 – 23.09)

Гороскоп на 27 травня для Дів

Не варто зривати злість, викликану тривожністю, яку ви відчуватимете від самого ранку, на близьких вам людях – особливо це стосується рідних, але колег теж не варто ображати.

Терези (24.09 – 23.10)

Гороскоп на 27 травня для Терезів

Не варто втручатися в чужі конфлікти, навіть якщо однією зі сторін виявляться ваші близькі: зрештою, велика ймовірність того, що протиборчі сторони помиряться між собою, а ви залишитеся винними.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Гороскоп на 27 травня для Скорпіонів

До претензій з боку близьких вам людей необхідно ставитися з розумінням: можливо, їхнє зауваження буде зумовлене поганим настроєм чи нестабільним психологічним станом.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Гороскоп на 27 травня для Стрільців

Намагайтеся стримати роздратування стосовно інших – особливо близьких – людей, які можуть переповнювати вас від самого ранку, а щоб не помічати їхніх недобрих слів і вчинків, завантажте себе домашньою роботою.

Козоріг (22.12 – 20.01)

Гороскоп на 27 травня для Козорогів

Ситуації, які на перший погляд можуть здатися вам неприємними, згодом обернуться позитивним боком, тому не варто робити з них трагедію – зачекайте кілька днів, і ваша точка зору щодо них зміниться.

Водолій (21.01 – 18.02)

Гороскоп на 27 травня для Водоліїв

Головне для вас сьогодні – не стати жертвою злодіїв і шахраїв, тому не варто носити з собою велику суму грошей, особливо якщо ви плануєте пізно повертатися додому та розмовляти з незнайомцями.

Риби (19.02 – 20.03)

Гороскоп на 27 травня для Риб

Не варто засуджувати іншу людину, якщо ви не знаєте всіх обставин, які супроводжували її непристойний вчинок: можливо, вам вдасться якщо не виправдати, то хоча б зрозуміти її.

«У номері відкритий туалет!» — Ксенія Мішина пригадала, як їй під час романтичного вікенду з бойфрендом скрутило живіт

«Чекає на первістка» — Злата Огневич розсекретила, що невдовзі у її сім’ї буде поповнення