in

«Я плачу податки у Російській Федерації» — «хороша» російська співачка «Земфіра зізналась, що фінансує війну, хоч вже рік не живе в РФ

Російська рок-співачка Земфіра, яка 10 лютого 2023 року була визнана «іноземним агентом», спростувала чутки про те, що отримала французьке громадянство. Прагнучи виправдатися перед співгромадянами, «хороша росіянка» зізналася, що фінансує війну, сплачуючи податки в казну Російської Федерації.

Сама артистка вже більше року в РФ не живе. Про це вона написала на своїй сторінці в Instagram.

Плітки про громадянство Франції Земфіра назвала «пропагандистським мракобіссям» і дуже обурилася, що в РФ її вважають «іноагентом».

«Я – громадянка Російської Федерації, і жодних інших громадянств я не маю і не матиму. Я вимагаю Мін’юст у суді довести іноземне фінансування мене, якого в мене ніколи в житті не було. Я плачу податки у Російській Федерації, хоча не живу там уже рік. Я люблю мою країну, але ненавиджу державу», – заявила співачка.

Вочевидь, фінансування країни, яка своїми ракетами вбиває українців вже більше року, видається Земфірі вчинком, що заслуговує на повагу і виправдовує її перед так званими російськими «патріотами».

У коментарях підписники вказали артистці на те, що вона своїми руками фінансує війну і попросили припинити платити податки в РФ, але вона не відповіла фанатам.

«Моя талановита сестра» — Дзідзьо показав свою сестру та розповів про її досягення

Головнокомандувач Збройних сил України, генерал Валерій Залужний показав рідкісне фото зі своєю дружиною