in

Анджеліна Джолі показала моторошні кадри війни в Україні та попросила про допомогу

Всесвітньо відома актриса Анджеліна Джолі закликала допомагати Україні. Вона зазначила, що це варто робити напряму, відправляючи гроші конкретним організаціям і місцевим фондам, які знаходяться в нашій країні.

«Національні оромадські організації в Україні отримали лише 0,003% коштів, залучених на міжнародному рівні. Ця модель повинна змінитися на більш пряму підтримку місцевих організацій. Це зміцнює громадянське суспільство, дає більше свободи самовизначення громадам і гарантує, що всі кошти від пожертвувань йдуть на підтримку місцевої економіки. Місцеві організації з командами з громад, які вони представляють, пропонують найбільш ефективний, гідний і стійкий спосіб підтримки громад, які переживають травми і відновлюються після війни, переміщення і зміни клімату», — написала Джолі в Instagram.

Також актриса навела кілька прикладів таких місцевих організацій. Джолі розповіла про українську феміністичну ініціативу «Марш жінок». Це організація допомагає жінкам по всій Україні, її заснувала Олена Шевченко.

Джолі розповіла і про CASERS. Ця українська організація евакуює людей машиною швидкої допомоги з лінії фронту і з деокупованих територій. Волонтери здійснюють спеціалізовану евакуацію людей з особливими потребами.

І третьою організацією, про яку розповіла Джолі, став український проект GAR. В рамках проекти волонтери та фахівці допомагають людям з обмеженими можливостями. Вони займаються тим, що надають інвалідні коляски і вчать тих, хто живе з травмами спини, пересуватися самостійно.

У коментарях українці подякували Джолі за підтримку. Користувачі пишуть, що актриса багато робить, нагадуючи світові про війну в Україні. Також коментатори відзначили:

  • «Ми дуже цінуємо Вашу підтримку»
  • «Дякую за підтримку стількох неймовірних ініціатив»
  • «Я з Ірану і мені сумно бачити, що переживають українці».

«Неочікувано!» — танцюрист, а тепер і військовослужбовець Назар Грабар знявся в кліпі української співачки, і це не Лобода

Учасник гурту Kalush Orchestra зробив пропозицію для своєї дівчини прямо на сцені під час виступу