in

Путіністка Наташа Корольова заявила, що сумує за Києвом

Співачка Наташа Корольова, яка народилася і виросла в Києві, але поїхала в Росію будувати свою кар’єру, дала росЗМІ інтерв’ю, де висловилася про свою малу батьківщину. Путіністка зізналася, що за Києвом сумує, але відвідати його не може. По-перше, вона внесена до списку санкцій за підтримку кривавої кремлівської політики, а по-друге, вона заявила, що туди і сама не хоче їхати.

«На жаль, я давно вже не в’їзна до Києва, тому що давно мене закрили, першу. Я представляла загрозу, напевно, своїми хорошими добрими піснями. Вони не могли зрозуміти в який статус артиста мене записувати — російська артистка або своя? Була дилема, але в підсумку вирішили закрити, причому жорстко — на п’ять років», — заявила Корольова.

Вона додала, що сумує за рідним містом. Зараз у Корольової є можливість переїхати в США, де живе її мати, але та обмежується лише короткочасними поїздками до матері — заявляє, що не відчуває себе «як вдома», хоча насправді причина криється в тому, що росіянам ніде не раді.

«Приїжджаю в гості із задоволенням, але на якийсь час. Далі не можу, не моє», — сказала Наташа.

Відзначимо, ще однією причиною, яка тримає Королеву в Росії, є її чоловік Тарзан. Він не так давно заявив, що сам би пішов на війну, щоб вбивати мирних українців, але з тих пір так і не мобілізувався — лише вирішив очолити «диванні війська» — те і робить, що пише у своєму блозі пропагандистські речівки.

За це Сергій Глушко (справжнє ім’я Тарзана, — ред) потрапив до санкційного списку 119 росіян, яким заборонено в’їзд в Україну. Також на території нашої країни заборонені будь-які культурні продукти, які були створені за участю путіністів.

«Необхідно видаляти нирку» — ексдружина Володимира Остапчука заговорила про серйозні проблеми зі здоров’ям

Гороскоп на 5 червня: Овнам — рішучість, Левам — увага оточуючих