in

Режисер «Євробачення-2023» зізнався, чому Руслані не дали виступити у фіналі пісенного конкурсу

Режисер пісенного конкурсу «Євробачення-2023» Герман Нєнов відповів на хвилююче запитання шанувальників, чому співачка Руслана не виступила у гранд-фіналі на головній сцені.

Так, режисер пояснив, що цього року команда вирішила дати шанс іншим артистам представити країну на всю Європу. Після перемоги на «Євробаченні-2004» Руслана вже мала змогу гучно заявити про себе.

«Руслана — легенда «Євробачення». Але в той же час Руслана — той артист, який мав найбільшу можливість промотувати Україну і себе як артиста в минулих роках на «Євробаченні». Руслана була широко представлена 2005 року, плюс у 2017 році у неї був такий найжирніший шматок ефіру, тому що це інтервал акт у гранд-фіналі. Це час суперзірки. Моє бачення було в тому, щоб показати нові обличчя України, нові риси», — пояснив Нєнов в інтерв’ю для YouTube-каналу конкурсу в Україні.

Окрім того, режисер дав чітке роз’яснення, за якими критеріями обирали артистів для виступу у Ліверпулі. Зокрема, він розповів про участь Марії Яремчук,  ALYOSHA та OTOY. Герман наголосив, що кожен з них розповідав про свій особистий біль та дав шанс українцям ще раз заявити про свою трагедію.

«Коли ми обирали артистів, це була чесна історія. Номер ALYOSHA — історія біженців. Вона вийшла і прокричала свій біль на сцені. Її чоловік зараз у ЗСУ, вона вимушено іммігрувала до США з дітьми, стояла в чергах на кордонах. Так само і Марія Яремчук. Європейці — дуже емпатичні. Факт того, що представниця України на «Євробаченні» заспівала пісню свого батька і це потрапило у ЗМІ, активно обговорювалося. Що це дуже символічно. Ніби фани плачуть від того, що дочка співає пісню свого батька. Сам момент символізму чіпляє. OTOY у цьому контексті також невипадковий вибір. Це була стратегія і вона спрацювала. Бо, коли писали про брата OTOY, який загинув і не вийшов з Азовсталі, світ ще раз згадав про цю трагедію. Цей номер важливий з точки зору культурної дипломатії», — пояснив Нєнов.

Нагадаємо, що скандал навколо співачки Руслани та «Євробачення-2023» розгорівся після того, як співачці не дали номер на сцені у Ліверпулі. Зірка з’явилася на екранах глядачів під час виступу переможця «Євробачення-2010» Дункана Лоренса — її  показали на відео з Києва, де вона у натовпі стояла з прапором на тлі «Золотих воріт» усього декілька секунд.

Євген Кошовий чесно зізнався, на які гроші зараз живе

Колишня Остапчука неочікувано звернулася до його 22-річної дружини: «Негарно красти»