in

«Я кінчений, в РФ нічого не вміють»: Охлобистіна ненадовго відпустило недоумство

Путініст, прихильник терориста Путіна, російський актор Іван Охлобистін дав інтерв’ю, в якому розповів, в якому жалюгідному становищі знаходиться його улюблена батьківщина-агресор — Росія.

Відповідним відео поділився паблік «Боже, яке кончене» в Телеграм.

«Ми нічого так і не навчилися для людей світських робити. Ми не навчилися робити машини, ми не навчилися костюми шити, ми не маємо до цього інтересу. Ми маємо інтерес до танка. Ми маємо інтерес до чогось більш високого, ніж побутова потреба. А все, що стосується побутових потреб, ми досить таки аскетичні, — пояснює Охлобистін безталанність і алкоголізм нації.

За словами Охлобистіна, він багато де був у злиденній Росії і за його спостереженням, люди задовольняються тим, що у них є. «І в цьому не наша слабкість, а сила», — виправдовує бідність терористичної Росії путініст.

На думку Охлобистіна, скоро буде нова країна і «все налагодиться». І він додає, що війна показала, що в Росії нічого немає — ні цвяхів, ні підшипників, «голі ми з палицею-копалкою».

«Всі знають, що я кінчений. Я конкретний демон, зі мною все ясно. Мене навіть не критикують ліберали, бо їх цікавить зло середньої руки. А я прямо темрява. Ні в кого не викликає сумнівів, якої сторони я дотримуюся», — пояснив Охлобистін, як сам диявол став на темну сторону — Росію.

Лайма Вайкуле прямо розповіла про позицію Пугачової щодо війни РФ проти України

Гороскоп на 24 червня: Тельцям — час з близькими, Близнюкам — перерва від рутини