in

«Йдемо в Москву» — Пригожин захопив штаб південного військового округу в Ростові і заявив про основну ціль

Очільник ПВК «Вагнер» Євген Пригожин прибув до Ростова, де з групою своїх прибічників захопив штаб південного воєнного округу. Пригожин висунув свої вимоги.

«Ми хочемо отримати начальника Генштаба та Шойгу. Поки їх не буде, ми перебуваємо тут, блокуємо місто Ростов та йдемо в Москву», — заявив Пригожин.

На прохання вивести бійців з території штабу він відповів відмовою.

Водночас Пригожин заявив, що найманці ПВК «Вагнер» вже збили три гелікоптери, які намагались атакувати його колони.

Також Пригожин заявив, що всі воєнні об’єкти Ростова перебувають під контролем ПВК «Вагнер». Зокрема, і аеродром.

Євген Пригожин заявив, що його найманці перетнули державний кордон Росії і тепер заходять на територію Ростова-на-Дону. За його словами, навіть якщо у Міноборони вийде ліквідувати 25 тисяч його найманців, на їхнє місце прийдуть ще 25 тисяч таких самих «вагнерівців».

«Ми воюємо тільки з професіоналами. Але якщо хтось стане на шляху, ми знищимо всіх», — заявив він.

Він сказав, що ПВК «Вагнер» збирається йти до кінця. Також Пригожин прокоментував заяву про кримінальну справу, яку порушила проти нього ФСБ. За його словами, у тих, хто такі заяви робить, немає честі.

Крім того, як пише Telegram-канал Baza, у Ростові-на-Дону понад годину не працюють вуличні вебкамери. Під час вибору відеотрансляції йдеться, що доступ до неї тимчасово обмежений.

Губернатор Ростовської області Василь Голубєв попросив жителів Ростова-на-Дону утриматися від поїздок до центру міста і за можливості не залишати свої будинки.

Будівлю Міноборони РФ в Ростові оточили солдати і танки

«Скажіть, чи можна хлопчику носити таку зачіску?»: Ірина Білик вперше показала, як виглядає її семирічний син Табріз