in

«Консерву» викрито: Собчак вже відкрито оголосила, що підтримує Путіна

Російська ведуча Ксенія Собчак, яка називає себе лібералкою, публічно підтримала президента РФ Володимира Путіна на тлі повстання ПВК «Вагнер».

У своєму Telegram-каналі Собчак назвала «путч» Пригожина і Ко «поганим кроком», яким, на її думку, скористається Україна.

«Але ось, що я хочу сказати, друзі: заколот у воєнний час — це в будь-яких випадках і при будь-якому розкладі гра на руку противника. Це послаблює, розсіює увагу і грає на зниження безпеки навіть мирних і цивільних, не тільки фронтовиків. Це поганий крок», — написала Собчак.

Увечері 23 червня 2023 року ватажок ПВК «Вагнера» звинуватив Міноборони Шойгу у ракетному ударі по тиловому табору своїх найманців, в результаті якого, за його словами, загинуло багато «вагнерівців». Незабаром у Пригожина оголосили, що йдуть «зупиняти» військове керівництво в особі Шойгу і начальника Генштабу ЗС РФ Валерія Герасимова.

У ту ж ніч в Росії підняли по тривозі ФСБ і кадрові війська, на вулицях багатьох російських міст, в тому числі Москви, з’явилася військова техніка. ФСБ порушила проти Пригожина кримінальну справу про організацію збройного заколоту.

Вже вранці, 24 червня, ЗМІ повідомили про «контроль» Пригожиним військових об’єктів у Воронежі та Ростові. Також стверджувалося, що «вагнерівці» збили кілька вертольотів ВКС РФ.

Сам Путін назвав заколот Пригожина «зрадою» і «ударом у спину», згадавши громадянську війну в Росії в 1917 році. В Україні ж коментують стримано, але вже називають події «початком громадянської війни».

«У стосунках мене було мало» — Даніель Салем розлучається з дружиною після 17 років спільного життя

Даніель Салем довів до сліз щемливим відео з донькою, яку побачив вперше за час війни