in

«У стосунках мене було мало» — Даніель Салем розлучається з дружиною після 17 років спільного життя

Телеведучий та ресторатор Даніель Салемоголосив про розлучення зі своєю дружиною Марією.

Подружжя було разом 17 років, тож ця новина стала несподіванкою для багатьох прихильників шоумена. За словами Салема, рішення про розрив стосунків вони з дружиною прийняли ще до початку повномасштабної війни.

«Ми зараз проходимо процес розлучення. Це почалося ще до повномасштабного вторгнення. Заява була подана ще до 24 лютого, але через те, що сталося, вона була поставлена на паузу, це було не на часі. Можна сказати, що зараз ми проходимо цей процес», — розповів Салем у «Неймовірній правді про зірок».

Як розповів шоумен, він завжди намагався приділяти усю свою увагу родині, однак його участі у стосунках з коханою не вистачало. До того ж, між подружжям часто вирували ревнощі.

«У стосунках мене було мало, у сім’ї — ні. Навіть Маша про це говорить, що у сім’ї я завжди є. Якщо казати сухо, то я виконую обов’язки. Я вважаю, що у них має бути все — спершу вони, потім вже я. Ми  з великою повагою до одного. Важливо, що ми бажаємо одне одному щастя. Найголовніше, що у нас є — це Луна. Ревнощі були в нашій сім’ї. Я дуже ревнивий, Маша теж. Я думаю, що це теж одна з причин», — сказав Салем.

Зазначимо, що пара разом виховує восьмирічну доньку Санту-Луну. За словами Салема, поки що вони з Марією не обговорювали з дочкою своє рішення про розставання.

Дружина Остапчука відзначила своє 23-річчя в ультрасексуальному вбранні

«Консерву» викрито: Собчак вже відкрито оголосила, що підтримує Путіна