in

Зеленський розчулив історією про свого сина (відео)

Президент України Володимир Зеленський розчулив історією про свого сина. Він рідко говорить про дітей, проте вирішив зробити виключення заради важливої мети.

«Іноді в моєму кабінеті буває мій син. Іноді, але тим не менш. І найбільше його тут цікавлять ось ці шеврони – їх мені передають військові, волонтери, рідні наших воїнів. На фронті і в Києві, у шпиталях, під час церемоній нагородження героїв у Маріїнському палаці», — розповів Зеленський.

За словами президента, його дошка для шевронів заповнюється, проте дуже повільно. Усе через те, що його син приходить та іноді забирає деякі з них.

«І я щасливий, що його цікавить саме це. Наші герої, наша оборона, українські шеврони. Уже давно я хотів зробити спеціальну таку серію публікацій в моїх соцмережах – про ці шеврони. Про те, звідки вони. Хто їх передав. Які це підрозділи», — додав президент.

Окрім цього він зазначив, що хоче розповідати про усе це, аби діти знали, хто їх захищає він окупантів. Тому він почне публікувати історії про військових, які передають йому шеврони.

«А де одяг?»: Леся Нікітюк зачарувала фанів відвертим фото

«Лисий, ти що робиш?»: росіяни переплутали Пригожина і влаштували скандал