in

«Як ви можете?!» — Alyosha показала трьох підрослих дітей від Тараса Тополі та різко відповіла на критику

Дружина лідера гурту «Антитіла» Тараса Тополі, співачка Alyosha різко відповіла на критику, що вона під час війни в Україні показує щасливі фото.

Виконавиця не стала терпіти такі звинувачення та прокоментувала своє життя в США, куди вона виїхала з синами та донькою через повномасштабне російське вторгнення. Alyosha зазначила, що першою чергою думала про безпеку своїх дітей. Співачці боляче дивитися на те, що відбувається в Україні, однак вона хвилюється за синів та доньку.

«Я часто читаю коментарі: «Як ви можете показувати ваше радісне життя, коли в Україні війна, а ви там, в Америці, сидите і у вас так все добре…не соромно?». Хочу відповісти…Якби ви мали глибоке усвідомлення небезпеки для своїх дітей, чи не вивезли би ви їх з тієї небезпеки, чи не зробили б все задля кращого дитинства ваших діток? Навіть просто на захід України, за кордон, до родичів, до тих людей, хто готовий вас прийняти, а таких безліч!» – зазначила Alyosha.

За словами виконавиці, їм теж не легко за кордоном, адже поруч немає родини та близьких людей. Однак артистка поки що залишатиметься в США, адже хоче, щоб у дітей було щасливе дитинство і вони почувалися у безпеці.

«Ваші діти можуть насолоджуватись дитинством! Я дякую долі, що у нас була можливість їх вивезти. Повірте, серце страждає не менше за ваші серця… Це тяжко — жити інакше. Не бачити рідних людей, найдорожчих, родину…Але є радість у результаті тих зусиль і того болю — це діти, які усміхаються! Я молюся за всіх українців, за всіх дітей, за людяність в кожному з нас…», — додала артистка.

«До F-16 надайте штани» — співачка Руслана у бронежилеті нарвалась на хейт через зовнішній вигляд

Без сліз не поглянеш: в мережу злили чесні фото Пугачової