in

Дружина Григорія Решетніка у бікіні похизувалася стрункою фігурою та спричинила фурор у Мережі

Дружина телеведучого Григорія Решетніка – Христина – похизувалася неабияк стрункою фігурою.

Так, обраниця шоумена разом з трьома синами гайнула на відпочинок. Христина у фотоблогу показує, як минає її відпустка. Зокрема, Решетнік опублікувала знімки у купальнику. На фото блогерка постала у бікіні на тлі моря.

Христина продемонструвала неабияк струнку фігуру та просто спричинила фурор у Мережі. Підписники обраниці шоумена засипали її компліментами щодо зовнішнього вигляду.

«Фото в купальнику бути?» – поцікавилася у підписників Христина.

Загалом це перший відпочинок Решетнік на морі за півтора року повномасштабної війни. Христина пояснила, що діти неабияк хотіли поїхати у відпустку. Тим часом блогерка тішиться, що має можливість відвезти дітей на море. Також обраниця ведучого наголосила, що ділитиметься контентом з відпустки, тож готова до негативних коментарів. Однак критиків Христина не збирається засуджувати, адже розуміє їхні емоції.

«Найбільше щастя кожної мами — це усмішки її дітей, а коли ти багатодітна мама, то прагнеш, щоб усміхались всі й одразу! Півтора року сини мріяли про це — і тепер побачили довгоочікуване море! Вони заслужили на нього, провівши ці місяці під обстрілами, в стресах і випробуваннях. Я завжди максимально відверта з вами — тому ділитимусь миттєвостями і цього періоду. Також готова до добрих і не дуже коментарів, бо розумію біль материнських сердець і ситуацію, в якій опинилися українці», — зазначила блогерка.

«Як складно було мовчати» — продюсер Завадюк назвав точну дату весілля Дорофєєвої та Кацуріна

16-річна онучка секретаря РНБО Олексія Данілова зізналась, хто спонсорує її співочу кар’єру