in

alyona alyona показала чесне фото в бікіні без фільтрів та фотошопу: «Я, напевно, на 9 з 10»

Українська реп-виконавиця alyona alyona поділилася своїм чесним фото у купальнику без фотошопу та фільтрів.

Таким чином артистка доєдналася до негласного флешмобу зірок, який набув популярності в Мережі після скандалу з Володимиром Остапчуком, Богданом Буше та Позитивом.

В Instagram Альона розмістила кадр, зроблений влітку десь під час відпочинку на природі. На знімку реперка зображена в купальнику. Альона сидить на траві і їсть кавун:

«Я, напевно, на 9/10. Хоч ноги і піся у мене блищать без волосся, зате живіт трохи стирчить і не дає вам це побачити. P.S.: А взагалі, обмежені люди завжди намагаються обмежити інших, але є люди без меж. Вони не оцінюють інших людей, живуть собі у мирі й гармонії з собою та іншими», — підписала кадри співачка.

Також Альона зазначила, що якщо людина себе любить і приймає, то лише їй вирішувати, що робити зі своїм тілом:

«Але коли ти любиш себе і приймаєш себе – лише тобі вирішувати чи худнути, чи гладшати, чи голити ноги, чи не голити, чи збільшувати губи, чи робити ліпосакцію, чи робити будь-що зі своєю зовнішністю. Запам’ятайте раз і назавжди, ваше тіло – ваше діло», — наголосила Альона.

Своєю чергою, зіркові друзі підтримали реперку. «Я обожнюю тебе», — написав Володимир Дантес. «Ви з кавуном мейд май дей», — зізналася Даша Астаф’єва. «Бляха, це круто!» – поділилася емоціями Оля Полякова.

«Прекрасна волохата людина» — Оля Полякова показала неголені ноги своєї 11-річної доньки у відповідь на заяви Остапчука

«Не про таке життя я мріяв» — військовослужбовець Віталій Козловський у сажі та з забитими руками показався з цигаркою на фронті