in

«Ми разом зі своєю країною» — російська акторка, яка знімалась в українських серіалах, гордо відправить своїх синів воювати з українцями

Російська акторка Наталія Антонова, яка чимало років знімалась в українських фільмах та серіалах, зібралася відправляти синів воювати з українцями.

Таку заяву артистка зробила у розмові з пропагандистом Борисом Корчевніковим. Зокрема, в акторки є троє синів, найстаршому з них вже 25 років. Виявляється, що Антонова геть не проти, щоб хлопець став окупантом та поїхав вбивати невинних людей. Ба більше, двом молодшим синам знаменитість з гордістю бажає тієї ж долі.

«Він мені сказав: «Мам, коли прийде повістка, я піду». Молодші сини відповіли: «Брате, ми тебе поважаємо». Спершу я думала, що не відпущу. А насправді розумію, що народила синів – захисників батьківщини. Мої діди воювали, мій батько військовий. Мої чоловіки захищають мою країну, мою сім’ю. Ми разом зі своєю країною», — заявила акторка.

До речі, до війни Антонова активно знімалася в українських фільмах та серіалах, тож знайома з українськими акторами та режисерами. Росіянка обурюється, що ті з нею не спілкуються. Ба більше, вона вважає, що вони поводяться занадто агресивно, адже в соцмережах розповідають правду про злочини окупантів, обстріли Росією України та вбивства невинних людей.

«З акторами та режисерами з Києва я припинила спілкуватися, бо їхні соцмережі наповнені агресією. Хоча дуже гірко, адже є режисери, з якими ми робили по кілька робіт у Києві», — побідкалася акторка.

Нагадаємо, поки одні російські актори підтримують путінський режим, інші ж засуджують. Серед таких — акторка Лія Ахеджакова. Нещодавно знаменитість довела росіян до істерики, коли вийшла на сцену з прапором України.

«Найбільше заробляється на дітях» — Тімур Мірошниченко шокував зізнанням, як дитбудинки України наживаються на сиротах

«Зараз це мій козир» — Леся Нікітюк зізналась через що раніше найбільше комплексувала